ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


  تور اروپا 

  معرفي اروپا

  در اين نوشته خواص مهمي که مي توان در تور اروپا با آن مواجه شد و براي عموم مسافران جالب است معرفي شد. قاره اي نسبتا کوچک که مساحت آن حدود 10 ميليون کيلومتر مربع مي باشد. داراي جمعيتي 807 ميليون نفري است. اين قاره در ميان هفت قاره جهان دومين آنها از لحاظ کوچکي پس از استرالياست. با اين حال با وجود کوچکي از نظر وسعت، قاره اي به اندازه آن در پيشرفت دنياي جديد موثر نبوده است.

  نواحي شمالي اين قاره به آب هاي يخ بسته منجمد شمالي و نواحي جنوبي آن به درياي مديترانه مي رسد. در غرب آن اقيانوس اطلس قرار داشته و کوه هاي اورال در شرق، تعيين کننده مرز آن با آسيا به شمار مي رود. اين قاره به وسيله تنگه هاي داردانل و بسفر و درياي مرمره از قاره آسيا و به وسيله تنگه جبل الطارق از قاره آفريقا جدا گرديده است. تور اروپا شماري از شهرهاي مهم و تاريخي جهان ازجمله لندن، رم، مسکو، آتن، و برلين را هم شامل مي شود.

  اروپا به دليل قرار گرفتن در منطقه معتدل شمالي به قاره سبز معروف است. از درياهاي مهم که در سفر به اين قاره جذاب هستند، درياي سياه، درياي اژه، درياي آدرياتيک، درياي بالتيک و درياي مديترانه است. کوه هاي مهم هم سلسه کوه آلپ مي باشد که بلندترين قله آن مون بلان در مرز سوييس و فرانسه قرار دارد. سلسه کوه پيرند نيز در مرز فرانسه و اسپانيا قرار گرفته است.

  رود هاي مهم و جذاب تور اروپا عبارتند از: رود راين در آلمان، رود سن در فرانسه، رود دانوب در اتريش و آلمان و رود نيپر در اتحاد شوروي. اين رودها در جابه‌جايي مردم و کالا کمک زيادي به اهالي اين قاره مي‌کند. هم‌چنين جزاير بسياري دارد که از جزاير بزرگ آن مي‌توان به جزاير بريتانيا و ايسلند اشاره کرد. جزاير مهم اين قاره عبارتند از: انگلستان، ايرلند، ايسلند و مالت که اين جزاير هر کدام کشورهاي مستقلي هستند. جزاير ديگر آن سيسيل و ساردني متعلق به کشور ايتاليا، کرس متعلق به فرانسه، کرت متعلق به يونان، جزائر بالنار متعلق به اسپانيا، شبه جزيره گوتلند متعلق به دانمارک، بروتاني در شمال غربي فرانسه و ...

  در تور اروپا با زبان هاي متفاوتي مواجه خواهيد شد. اکثر زبان ها از زبان هند و اروپايي مشتق شده اند. با اين حال مردم کشورهاي مختلف آن به سختي زبان يکديگر را مي فهمند. زبان ها شامل انگليسي، فرانسه، اسپانيايي، ايتاليايي، آلماني، سوئدي و دانمارکي است. يک ‌سوم از زمين هاي اين قاره قابل کشاورزي است که اين درصدي بسيار بالاتر از ديگر قاره‌هاي جهان است. آب ‌و هواي آن نيز در کل معتدل است و انسان از ده‌ها هزار سال پيش از قاره اروپا سکونت يافته‌است. وجود جريان آب گرم موسوم به گلف استريم که از اقيانوس به آب‌هاي غربي اروپا جريان دارد باعث معتدل شدن آب‌وهواي آن شده‌است. اکثريت سفيد پوست از ساير مسائلي است که در تور اروپا با آن مواجه خواهيد شد.

  اگر براي اولين بار قصد سفر به آن قاره را داريد، حتما با مشاوران آژانس ما مشاوره نماييد و اگر بار چندم است، به طور متفاوت در تور نوروز 95 با آژانس ژوان شن سفيد به صورتي خاص اين سفر را تجربه نماييد.

  free prescription drug discount card walgreens prints coupons walgreens photo prints coupon
  neurontin 400mg tretinoin 0.05% dutasteride