ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  اثرات شگفت انگيز مسافرت


  اثرات شگفت انگيز مسافرت بر سلامت انسان


  مسافرت اثرات مثبت مختلفي بر افراد مي‌گذارد که يکي از اين موارد «کاهش استرس و اضطراب» است، سفر به شما اين امکان را مي‌دهد که کمي فشارهاي روحي جسمي را از خود دور کنيد حتي اگر سفر کاري باشد و شما مجبور باشيد ساعت‌هاي متمادي در کنفرانس‌هايي شرکت کنيد، در عوض با کشور يا شهر جديدي آشنا خواهيد شد. ممکن است مسافرت اضطراب و استرس هم داشته باشد، به خصوص اگر سفر شما همراه با گردش و بازديد از جاهاي ديدني باشد يا نياز به آشنايي با زبان‌هاي مختلف داشته باشيد يا مقصدتان شهري شلوغ باشد. اما استرس سفر يک استرس مثبت است و مثل اضطراب شما از کار زياد يا زندگي روزمره نيست. کاهش فشار و استرس روحي هميشه به سلامتي شما کمک خواهد کرد.


  تنوع در زندگي

  مسافرت از هر نوعي که باشد باعث مي‌شود براي مدتي از عادي خود دور شويد و همين مسئله به تنهايي انرژي زيادي به شما مي‌دهد. اينکه بخواهيد برنامه روزانه خود را کمي تغيير دهيد، مي‌تواند به عنوان نوعي درمان محسوب شود و اين کار از کسل و خسته شدن فکر و جسم جلوگيري مي‌کند. بزرگي مي‌گفت: «هر تغيير و تنوعي به اندازه استراحت خوب است».


  استفاده از هواي آزاد

  سفر باعث مي‌شود که از چهارديواري منزل يا محل کار دور شويد و بيشتر از هواي تازه و سالم لذت ببريد. اگر براي گردش به کوهستان يا براي استراحت به کنار دريا برويد، نسبت به روزهاي عادي عميق‌تر نفس بکشيد تا اکسيژن بيشتري وارد بدنتان شود. همچنين مي‌توانيد از آفتاب گرفتن هم استفاده زيادي ببريد، اما احتياط‌هاي لازم براي جلوگيري از آفتاب سوختگي را فراموش نکنيد.


  تغيير در رفتار

  برنامه‌ريزي هم قسمتي از تفريحتان است زماني که سفري در پيش داريد، حتي يکنواختي و کار سخت باعث مي‌شود که بهتر با مشکلات کاري کنار بياييد. سفر کردن ديد و احساس تازه‌اي نسبت به فرهنگ‌ها و آداب و رسوم مختلف به شما مي‌دهد و کمک مي‌کند که از زندگي بيشتر لذت ببريد. سفر حتي باعث مي‌شود ديد تازه‌اي نسبت به شهر خودتان هم پيدا کنيد. آشنايي با افراد و فرهنگ‌هاي مختلف سفر کمک مي‌کند تا افراد مختلفي را ملاقات کنيد. اجتماعي بودن و معاشرت کردن نوعي درمان به حساب مي‌آيد و باعث مي‌شود با فرهنگ‌ها و آداب و رسوم مختلف آشنا شويد.


  خاطرات سفر

  اگر توانايي آن را داريد که به هر کجا دوست داريد سفر کنيد، اين کار را انجام دهيد چون ممکن است بعداً پشيمان شويد. پس اگر هميشه آرزو داشته‌ايد به هر نقطه اي سفر کنيد، الان وقتش است. همچنين بد نيست در طول سفر حتماً خاطرات خود را بنويسيد و عکس‌هاي يادگاري بگيريد تا بعدها بتوانيد از آن خاطرات به خوبي ياد کنيد.


  ارتباط بهتر با همسر

  سفر به شما اين امکان را مي‌دهد که بدون فکر کردن به وظايف و مسئوليت‌هاي خانه، زمان بيشتري را با همسرتان بگذرانيد و کمي به گذشته برگرديد. مطمئناً گذراندن اوقاتي خوش کنار همسرتان در سفر، خيلي بهتر از بحث کردن است. دور شدن از محيط خانه و کار، باعث تجديد قوا و آرامش مي‌شود و براي سلامتي روحي خانواده نيز مفيد است.


  مطالعه در سفر

  سفر کردن يکي از کارهايي است که نبايد ناديده گرفته شود اگر زياد به مسافرت مي‌رويد، سعي کنيد بيشتر روي فوايد آن مطالعه کنيد چون اين گونه از سفرتان بيشتر لذت خواهيد برد. از فرصت‌هايي که براي مسافرت برايتان پيش مي‌آيد نهايت استفاده را ببريد و از تأثيري که بر جسم و روحتان دارد استقبال کنيد.

  venereal diseases read chlamydia symptoms after treatment
  did my girlfriend cheat phuckedporn.com i just cheated on my girlfriend
  meet and cheat centaurico.com affair dating sites
  adult dog sex stories link adult sex stories
  men who have affairs read why men have affairs
  cost for abortion abortions videos dilatation & curettage
  walgreens prescription transfer coupon outofnoware.com walgreens printable coupons
  walgreens coupon online webadicta.net walgreens pharmacy coupons
  prescription drugs discount cards carp-fishing.nl free prescription drug cards
  prescription discount card f6finserve.com medication coupons