ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره آياناپا


  شهرک توريستي آياناپا در منتي‌اليه شرق لارناکا و با فاصله 40 دقيقه از لارناکا مي‌باشد که از مناطق ديدني قبرس است. آمار ساليانه، آياناپا را دومين مقصد محبوب جوانان دنيا نشان مي‌دهد. اين شهرک در دهه 1980 ساخته شده است. درياي فيروزه اي بي‌نظير و تميز، سواحل فراموش نشدني با شن‌هاي نرم و طلايي، هتل‌هاي زيبا و طلوع و غروب افسونگر آن به ياد ماندني است.

  آياناپا تا چندي پيش با ماهيگيري ، صنايع كشاورزي و دامپروري مشهور بود اما امروزه بصورت يک شهرك و مرکز توريستي بزرگي در آمده است. اهالي اين شهر از انواع و اقسام شگردها براي کسب درآمد بهره مي‌برند. اجاره دادن سايبان و تخت در حاشيه ساحل و همينطور اجاره دادن اتومبيل، موتورسيکلت، موتورسيکلت چهارچرخ، دوچرخه وانواع و اقسام ورزشهاي آبي، رستورانها ، دكه هاي كوچك فروش خوراكيها در مكانهاي پر تردد از جمله اين شگردهاست.

  با توجه به موقعيت آياناپا بسياري از شركتها سعي در راه اندازي طرح هايي براي جذب سرمايه هاي خارجي دارند. اين طرح ها بيشتر در زمينه صنعت ساخت و ساز بويژه در بخش مسكن است.

  نام ديگر آياناپا ،آيانيا مي باشد كه به زبان يوناني آيا به معني مقدس است ودلالت دارد به صومعه اي كه در اين شهر بوده است و نيا به معني دره پوشيده شده از درخت مي باشد. روايت است كه يك شكارچي به دنبال شكار خود غاري را كشف ميكند و وقتي وارد اين غار مي شود متوجه مي شود كه در اين مكان صومعه اي بوده به همين دليل واژه آيا به معني مقدس براي اين شهر در نظر گرفته مي شود. در 8 كيلومتري شرق آياناپا شهري بنام پروتاراس بوده كه محيطي مشابه آياناپا وساحلي بسيار زيبا با رستوران ها و كافه هاي متعدد است كه بيشتر بوميان آن منطقه به آنجا مي روند.

  venereal diseases go chlamydia symptoms after treatment
  wifes who cheat I cheated on my husband why men cheat
  rx discounts click walgreens photo online coupon
  rx pharmacy discount card walgreens pharmacy coupons walgreens print coupons
  abortion history http://abortionpill-online.com abortions facts
  cipro pill celebrex 100mg dapoxetine
  ciprofloxacin 250mg open levaquin pill