ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره لارناکا


  لارناکا سومين شهر بزرگ قبرس و قديمي‌ترين شهر آن است که بر روي شهر باستاني کيتون ساخته شده است. درياي آرام و زيبا با سواحل نرم شني و آفتاب گرم، غروب‌هاي زيبا، مردم مهمان‌نواز، بازي‌هاي مفرح آبي، آثار باستاني مسلمانان و مسيحيان و ... محيطي مناسب براي تعطيلات جهانگردان فراهم آورده است.

  اقتصاد لارناکا از سال 1975 در حال رشد است بطوريكه فرودگاه لارناكا و بندرهاي آن محل ورود 80 درصد از كالاهاي جزيره قبرس را تشكيل مي دهند از اينرو اين شهر براي كشور قبرس از اهميت اقتصادي بالايي برخوردار است.صنعت رو به رشد ديگر در اين شهر ساخت و ساز آپارتمانها و ويلاهايي است كه توسط شركتهاي سرمايه گذاري ساخته مي شوند وبا شريط ويژه به خريداران عرضه مي شوند.صنعت توريسم در اين شهر از جايگاه ويژه اي برخوردار است بطوريكه سه چهارم نيروي انساني در بخش خدمات در اين صنعت مشغول به فعاليت هستند.

  لارناكا در قرن چهاردهم پيش از ميلاد توسط يونانيان باستان تاسيس گرديد و بنام کيتون معروف بوده است.مانند اكثر شهرهاي قبرس ، لارناكا در سال 450 قبل از ميلاد به تصرف امپراطوري هخامنشي درآمد و مجدادا به تصرف لشكر آتن درآمد.بعد ازآن حكومت بيزانس دراين شهر بوده تا اينكه عثماني ها وارد اين شهر شدند.در سال 1878 دولت بريتانيا در اين شهر حكم فرماني مي كرد تا سال 1960 كه قبرس به استقلال دست يافت.

  اكثر فروشكاه ها در لارناكا در مركز شهر و در اطراف خيابان هاي Ermou و Phaneromeni واقع شده اند. اين فروشگاه هاي متنوع اقلام مختلف از لباس و كيف و كفش، صنايع دستي و سوغاتي و لوازم سوفالي را در خود جاي داده اند.اكثر فروشگاه ها با برندهاي معتبر نيز در اين منطقه وجود دارند. اين فروشگاهها از اواسط مرداد تا اواسط شهريور از تخفيف هاي 50 الي 80 درصدي برخوردار هستند.

  find me a girlfriend wrightcontractingsi.com girlfriend cheated on me while drunk
  i think my husband cheated on me click my husband cheated on me blog
  meet and cheat centaurico.com affair dating sites
  spy apps free for android adventureswithtravisandpresley.com spy apps android
  rx pharmacy discount card link walgreens print coupons
  diprolene 0.05% go celecoxib 100mg
  prescription discount card f6finserve.com medication coupons
  neurontin 400mg tretinoin 0.05% dutasteride
  discount coupons for prescriptions factus.dk pfizer viagra coupon