ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره ژوهانسبورگ


  ژوهانسبورگ كه به ايگولي (eGoli) يا جوزي (Jozi) و همچنين ژوبورگ (Joburg) نيز شناخته مي شود يكي از بزرگترين شهرهاي آفريقاي جنوبي است. اين شهر با موزه ها ، پاركها ، گالري هاي نقاشي وديدني هاي بسيار و همچنين معادن عظيم طلا در كمتر از يك قرن از يك كمپ كوچك به شهري بزرگ تبديل شده و خواستگاه بسياري از گردشگران است. با برگزاري جام جهاني 2010 و و جود دو استاديوم بزرگ در اين شهر ، توجه بسياري از گردشگران معطوف اين شهر گرديد. در آفريقاي جنوبي يك عبارت قديمي است كه مي گويد زندگي شروع مي شود و پايان مي پذيرد در ژوهانسبورگ، شهر طلا و خوشحالي ، به همين دليل ژوهانسبورگ در قلب بسياري از مردم آفريقاي جنوبي جاي گرفته است.

  ژوهانسبورگ از قديم شهري ثروتمند و پر جمعيت بود. وجود معادن طلا از قديم در اين منطقه ، خاک آن را بسيار با ارزش کرده است. به همين دليل امروزه اين شهر قوي ترين اقتصاد را در آفريقاي جنوبي دارد. اگر در کل شهرهاي دنيا بخواهيم از حداقل چهل شهر نام ببريم که بسيار بزرگ هستند بي ترديد ژوهانسبورگ يکي از اين شهرها مي باشد. از نظر اهميت حکومتي اين شهر محل استقرار نظام قضايي اين کشور است. همچنين اين شهر مرکز تجارت الماس و طلا و شرکت ها و موسسات مربوطه است. به دليل اهميت تجاري اين شهر رفت و آمد به ژوهانسبورگ از همه جاي آفريقا و دنيا بسيار زياد است. گردشگري و توريسم نيز صنعتي است كه در اين شهر همواره مورد توجه بوده است و سالانه بسياري از گردشگران از كشهرهاي مختلف جهان از اين شهر ديدن مي كنند.

  تاريخ شكل گيري اين شهر به پيش از سال 1880 ميلادي باز مي گرد زماني كه قبايل سان تا قرن 13 در اطراف اين شهر سكونت داشتند و مردمي از قبايل بانتو از آفريقاي مركزي به اين مكان مهاجرت كردند. اين شهر يكي از بزرترين مراكزي است كه تبادلات تجاري و اقتصادي اين كشور را پوشش مي دهد.درست از اولين سال هايي كه كمپ هاي كشف طلا در اوايل سال 1880 ميلادي در اطراف اين شهر برپاشدند شهري به نام ژوهانسبورگ پا گرفت.معادن طلا در غرب،شرق اين شهر هنوز پربار هستند و در كنار همه اين ها دو استاديوم بزرگ و رستوران هاي شبانه روزي اين شهر را تبديل به شهر زنده اي در شب و روز كرده است كه هيچ توريستي از سفر به آن پشيمان نمي شود.

  statistics on hiv hiv signs and symptoms symptoms hiv aids
  venereal diseases go chlamydia symptoms after treatment
  my husband cheated on me what do i do gpatterson.com i told my husband i cheated
  group sex stories with pictures prashanthiblog.com malayalam pdf sex stories
  abortion at 7 weeks teenage abortion facts early abortion pill
  rx discounts open walgreens photo online coupon
  unfaithful wives women looking to cheat women who like to cheat
  rite aid load to card coupons click rite aid pharmacies
  cipro pill celebrex 100mg dapoxetine