ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره آلانيا


  از آنتاليا به سمت شرق که حرکت کنيم بعد از طي حدود 1:30 دقيقه به شهري زيبا و با شکوه مي رسيد ، شهر زيباي آلانيا آلانيا شهري است که در جنوب کشور ترکيه قرار دارد و فاصله آن با شهر آنتاليا 135 کيلومتر مي باشد.آلانيا به علت قرار گرفتن در ميان رشته کوههاي تاروس از يک طرف و درياي مديترانه از طرفي ديگر و داشتن ساحل هاي زيبا ، هزاران توريست را از کشورهاي مختلف جهان به خصوص اروپا را به سوي خود جذب مي کند و يکي از شهرهاي توريستي و خوش منظره کشور ترکيه مي باشد. از اينرو زبان هاي رايج در شهر آلانيا به علاوه زبان ترکي استانبولي و انگليسي ، زبان هاي روسي و آلماني نيز مي باشد.
  شهر آلانيا داراي سواحل گسترده و آثارهاي تاريخي متعدد و رستورانهاي بيشمار و پلاژهاي فراوان و بازارهاي خريد روزانه ميوه و سبزيجات مي باشد که مي توان به آساني از تمامي اين امکانات استفاده کرد.
  با وجود فراواني مراکز پوشاک ، فروشگاه هاي صنايع دستي و چرم و جواهر آلات و ديگر محصولات کشور ترکيه ، شما ميتوانيد بهترين خريد مورد نظر خود را داشته باشيد. سواحل تميز و وسيع آلانيا با داشتن آفتابي درخشان و دلپذير از بهترين سواحل کشور ترکيه بشمار مي رود. شهر آلانيا داراي آب و هواي معتدل مي باشد به گونه اي که بسياري از گياهان مناطق مختلف دنيا را مي توان در آن پرورش داد. به عنوان مثال مي توان به درختان موز ، پرتقال و حتي گياهان گرمسيري مانند گواوا ، آواکادو و انواع ميوه هاي استوايي اشاره کرد.
  آلانيا از نظر آب و هواي فصلي داراي تابستان هاي گرم و خشک و زمستان هاي باراني و مرطوب مي باشد. اين شهر در فصل هاي بهار و پائيز از هواي معتدل و مديترانه اي برخوردار مي باشد که اين يکي از امتيازات زندگي در اين شهر محسوب ميشود.

  reasons people cheat site when married men cheat
  has my girlfriend cheated on me go my girlfriend wants me to cheat on her
  i cheat on my girlfriend i want my girlfriend to cheat on me should i cheat on my girlfriend
  how to cheat on my husband infidelity reasons wives cheat on their husbands
  free text spy go phone tracking app android
  wifes who cheat when your husband cheats why men cheat
  spy apps free for android adventureswithtravisandpresley.com spy apps android
  free prescription drug discount card walgreens prints coupons walgreens photo prints coupon
  ru486 cost abortion research paper abortion clinics orlando
  printable walgreens photo coupons e-okul-panel-program.datalms.com.tr new prescription coupon
  prescription discount card f6finserve.com medication coupons