ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره کوش آداسي


  ساحل درياي اژه کرانه هاي درياي اژه در ترکيه از جمله زيباترين چشم اندازهاي اين کشور مي باشند. خط ساحلي باشکوهي که آب شفاف درياي اژه به آن برخورد مي کند، مملو است از کرانه هاي قديمي که توسط باغهاي زيتون، پرتگاههاي سنگي و جنگلهاي کاج احاطه شده اند. اگر شما اسکله هاي ماهيگيري زيبا، روستاهاي تفريحي پرطرفدار و يا بقاياي تمدنهاي باستاني را که گواهي بر 5000 سال تاريخ، فرهنگ و اسطوره مي باشند ترجيح دهيد، اين منطقه تعطيلاتي براي همه، از دوستداران طبيعت و خورشيد گرفته تا عکاسان، مشتاقان ورزش، قايقرانان و باستانشناسان ، فراهم مي کند.

  کوش آداسي در نوار ساحلي منطقه اژه، جنوب غربي كشور تركيه، و در ?? كيلومتري شهر ازمير و 71 کيلومتري شهرستان مرکزي استان آيدين واقع گرديده است. اين شهرستان که از شمال باسلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه جزيره ديلک همسايه است در کانون مراکز مهم گردشگري از جمله ازمير، افس، مريم آنا، ميلت، ديديم، پاموک کاله، مارماريس و بودروم قرار دارد و شهري بندري و كشتي‌هاي سفر‌هاي دريايي (كروز) در آن پهلو مي‌گيرند و ملواي تور‌هاي دسته‌جمعي تفريحي است. بندر کوش آداسي بعلت نزديکي با جزيره يوناني ساموس، براي گردشگراني که به ترکيه مسافرت مي کنند در واقع درب دوم مهم دريايي به شمار مي رود.

  راه ارتباطي: از طريق جاده زميني و مسير دريايي مي توان به كوش آداسي رفت و آمد نمود. بندر كوش آداسي يكي از بنادر مهم منطقه مي باشد . نزديكترين فرودگاه به كوش آداسي ، فرودگاه ازمير است.

  کوش آداسي شهري مملو از كافه‌ها و بار‌هاي كارائوكه‌اي است كه پر از برچسب‌ها و نقش و نگار تيم‌هاي فوتبال هستند، هتل‌ها و پلاژ‌هاي شنا، مراكز خريد و غرفه‌هاي خالكوبي. قيمت‌ها در اين شهر كمي بالا هستند.

  خارج از فصل‌هاي شلوغ مسافري، اين شهر جايي براي آرامش، سواحل زيبا و چشم‌انداز‌هاي بهت‌آور است. اتاقي با تراس در يك هتل كوچك مي‌تواند پايگاهي مطمئن براي سفرهاي سياحتي به شهر‌هاي باستاني نزديك؛ اِفسوس، پرينه، پاموك كاله، ميله‌توس و ديديم باشد. زندگي‌شبانه شهر نيز كامل و بي‌نقص است.

  شهر كهن كوش‌آداسي را نيز مي‌توانيد پشت نقاب مدرن‌تر شهر بيابيد، ديوار‌هاي شهر با سه دروازه كه تنها يكي از آنها باقي‌ مانده، قلعه جزيره كبوتر و كاروانسراي اوكوز محمد پاشا، كه در قرن ?? به جهت اسكان كاروان‌هاي تجاري ساخته شده، از ديدني‌هاي كوش‌آداسي هستند. غار كاراجا، جزيره گوورجين، و پارك ملي شبه جزيره ديلك نيز از جمله ديدني‌هاي طبيعي اين منطقه هستند.

  how many people cheat go my husband cheated on me
  women who cheat on relationships link cheat wifes
  group sex stories with pictures stories of sex malayalam pdf sex stories
  reasons why husbands cheat dating for married people women who cheat on relationships
  find an affair site my husband cheated with a man
  albuterol (salbutamol) 2mg open celebrex 200mg
  free viagra samples coupon click prescription drug coupons