ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  اطلاعات مفيد آنکارا


  جمعيت: جمعيت حدود 3/5 ميليون نفر ساعت کار مغازه ها: ساعت باز بودن مغازه ها دو شنبه تا شنبه ساعت 09.30 تا 13.00 و 14.00 تا 19.00 .مي باشد. يک شنبه ها تعطيل است. اما در قسمت هاي مختلف شهر اين متفاوت است. شماره هاي اضطراري: پليس: 115 آمبولانس: 112 آتش نشاني: 110


  فرودگاه فرودگاه بين المللي آنکارا senboga نام دارد و در حدود 35 کيلومتري شمال آنکارا قرار دارد. با قطار مي توان بين آنکارا (ايستگاه آنکارا) و فرود گاه رفت و آمد کرد. با تاکسي هم مي شود از مرکز شهر به فرودگاه يا بر عکس رفت و آمد کرد اما با اتوبوس خيلي ارزان تر است. نقليه عمومي از ايستگاه اتوبوس اصلي مي تواني با اتوبوس به جاهاي ديدني که در ? کيلو متري جنوب غربي مرکز شهر قرار گرفته برويد. هم چنين با مترو مي شود به اکثر نقاط شهر سريعا سفر کرد. براي رفتن به شهر هاي بزرگ ترکيه هم مي شود از آنکارا مستقيما سفر کرد. بليط ها از قبل بايد رزرو شود.


  تاکسي تاکسي ها زرد هستند و تابلو روي سقفشان دارند. کرايه تاکسي ها با تاکسي متر حساب مي شود و بين ساعت 24 تا 6 کرايه ها %50گران تر مي باشد. سر قيمت ها مي شود چانه زد. پست پست خانه هاي بزرگ دو شنبه تا شنبه بين ساعت08/00 الي 21/00 و يک شنبه بين ساعت 09/00 الي 19/00 باز مي باشند.


  بهترين وقت سفر به آنکارا آنکارا آب و هواي قاره‌اي دارد؛ زمستان‌هايش به خاطر ارتفاع از سطح دريا، سرد و پربرف‌اند و تابستان‌هايش گرم و خشک، اما البته تابستان آنکارا از ساير شهرهاي ساحلي ترکيه مطبوع‌تر است. شب‌هاي تابستاني، گاهي خنک هم مي‌شود، آن‌قدري که بد نيست ژاکتي به همراه داشته باشيد. باران بيشتر در بهار و پاييز مي‌بارد، اما معمولاً مقدارش زياد نيست و نبايد نگران خيس شدن بشويد. آنکارا را بهتر است ماه‌هاي مه (ارديبهشت)، ژوييه (خرداد)، و از سپتامبر تا نيمه‌ي اکتبر (از اواسط شهريور تا اواخر مهر) ديد.

  morning after pill link information on abortion
  my husband cheated on me what do i do gpatterson.com i told my husband i cheated
  dating a married woman link my boyfriend cheated on me with my mom
  rx discounts click walgreens photo online coupon