ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images

تجربه شب هاي روشن در کشور رويايي روسيه

شبهاي سفيد شهر سنت پترزبورگ يکي از مهمترين ديدنيها و جاذبه هاي گردشگري در پايتخت شمالي روسيه به شمار ميروند.

شبهاي سفيد سنت پترزبورگ که هر ساله از اوايل خرداد آغاز ميشود در حقيقت يک پديدهي طبيعي است و به علت طولاني بودن روزها در مناطق نزديک به قطب شمال کرهي زمين به وجود مي آيد.

شهر سنت پترزبورگ که از موقعيت جغرافيايي ويژهاي برخوردار است، شمالي ترين شهر پرجمعيت جهان به شمار ميرود و هر سال در اوايل تابستان به علت بسيار طولاني شدن زمان تابش آفتاب در تاريکي شب فرو نمي رود و همه مدت شبانه روز يا هوا روشن است و يا گرگ و ميش صبحگاهي دارد که به همين علت شبهاي اوايل فصل تابستان در اين شهر شبهاي سفيد نام گرفته است .

سنپترزپورگ که پرجمعيت ترين شهر اروپا پس از لندن، پاريس و مسکو است، هر ساله حدود هشت ميليون نفر گردشگر و جهانگرد را به خود جذب ميکند که بيشتر آنها در فصل تابستان و براي ديدن همين پديدهي نادر شبهاي سفيد به اين شهر سفر ميکنند.

تراکم بيش از حد ميهمانان غير محلي در اين شهر و کمبود و گراني هتلها و استراحتگاههاي مناسب يکي از مهمترين مشکلاتي است که گردشگران و علاقه مندان اين شهر در فصل تابستان با آن دست به گريبان ميشوند.

از طرفي طولاني شدن بيش از حد روشنايي روز و نبودن تاريکي شب، بر ساکنان بومي اين شهر تاثير منفي گذاشته و سبب بروز پديده ي کم خوابي مي شود. با وجود اين مشکلات ساکنان بومي شهر سنت پترزبورگ از فصل شبهاي سفيد به عنوان بهترين زمان براي پيادهروي طولاني مدت و آشنايي با زيباييهاي شهرشان استفاده ميکنند

.

chlamydia men symptoms site what are the symptoms of stds
my husband cheated on me what do i do gpatterson.com i told my husband i cheated
free text spy best spy phone app phone tracking app android
spy apps free for android click spy apps android
printable walgreens photo coupons e-okul-panel-program.datalms.com.tr new prescription coupon
valtrex 1g valacyclovir 1g diprolene 0.12%
neurontin 400mg blog.cr-inside.org dutasteride