ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Imagesیکی از مکان‌های دیدنی شهر هامبورگ آلمان، تفرجگاه Landungsbrücken است که در کنار آن، ناحیه تاریخی Speicherstadt (منطقه‌ی انبار) قرار گرفته است. این ناحیه از سال ۲۰۰۹ مورد توسعه مجدد قرار گرفت و در سال ۲۰۱۵ نیز در میراث جهانی یونسکو ثبت شد

Speicherstadt، بزرگترین منطقه انبار در جهان است که در هامبورگ واقع شده است و بیش از ۲۶ هکتار مساحت داشته و متشکل از ۱۷ مجتمع ساختمانی با ۷ یا ۸ طبقه و مساحت ۳۰۰۰۰۰ متر مربع است. در این منطقه، بیش از چند قرن است که کالاهای با ارزشی چون قهوه، کاکائو، چای، تنباکو، ادویه‌جات و ترشی وجود دارد و در دهه‌های گذشته قالی‌های شرقی نیز به این موارد اضافه شده است. در Speicherstadt، اتاقک‌های کوچکی توسط پل‌ها و جاده‌ها به هم متصل هستند و به عنوان دفاتر منطقه شناخته می‌شوند. زمانی که وارد ناحیه می‌شوید، ساختمان جدید نئو-گوتیک توجه شما را به خود جلب می‌کند؛ چرا که در آن شاهد نمای بیرونی آن مزین به آجرهای قرمز و سفال‌گری‌های حرفه‌ای هستیم. لازم به ذکر است که بگوییم از سال ۱۹۹۱ این منطقه مورد حفاظت بناهای تاریخی گرفته و سال گذشته میلادی نیز در میراث جهانی یونسکو ثبت گردید.

با اینکه از سال ۱۸۱۵، هامبورگ یک عضو از کنفدراسیون آلمان و انجمن مرکزی کشورهای اروپایی است اما تا سال‌ها عضو اتحادیه گمرکی آلمان نبود تا اینکه در سال ۱۸۷۱ با تغییرات امپراطوری آلمان، هامبورگ نیز به این اتحادیه پیوست. به همین منظور منطقه‌ی انبار یا همان Speicherstadt در جهت آزادی این شهر تاسیس شد که در آن تاجران و کالاها، بدون گمرک و به راحتی می‌توانند وارد شوند.

discount coupons for prescriptions factus.dk pfizer viagra coupon