ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images

 

قطار کابلی تونل

یکی از شگفت‌انگیزترین جنبه‌های شهر استانبول تنوع فراوان روش‌های حمل و نقلی است که در دسترس ساکنان این شهر قرار دارد. با خرید یک کارت سفر در شهر استانبول شما به دنیایی از وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی خواهید داشت، با در دست داشتن این کارت طیف گسترده‌ای از وسایل حمل و نقل مثل تاکسی یا حتی کشتی در اختیار شما خواهند بود. اما در میان تمام این وسایل حمل و نقل، قطار کابلی استانبول وسیله‌ای متفاوت و غافلگیرکننده است. این قطار زیرزمینی فقط دو ایستگاه دارد و مسافران خود را از تونل به کاراکوی می‌برد. قطار قرمز تونل بسیار تمیز و سر پا است و در یک چشم به هم زدن شما را به مقصد می‌رساند.

این خط متروی زیرزمینی که در سال ۱۸۷۵ به بهره‌برداری رسید حدود ۵۷۳ متر طول دارد، پس از سیستم‌ قطارهای زیرزمینی لندن و یونان از سومین تونل قطار زیرزمینی ساخته شده در دنیا است.

منطقه‌ی تونل در بین گردشگران به حفظ ظاهری خاص و غیر متعارف معروف است. تجربه‌ی خرید در این منطقه هم به همین دلیل کاملاً خاص است و شما با خریدهای خاص دست‌ساز یا منحصر به فردی که انجام داده‌اید، در پایان روز راضی و خرسند به محل اقامت خود باز‌می‌گردید! علاوه بر مغازه‌های صنایع دستی، کتاب فروشی، لباس فروشی و رستوران‌های زیادی هم در منطقه‌ی تونل وجود دارند. شیرینی‌های بسیار خوشمزه‌ای در مغازه‌های این منطقه پیدا می‌شوند، پس اگر گذرتان به تونل افتاد، این شیرینی‌های خوشمزه‌ که در مغازه‌های اغذیه‌فروشی آن توسط متخصصین پخت شیرینی تهیه می‌شود از دست ندهید.

discount coupons for prescriptions factus.dk pfizer viagra coupon