ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images

کباب‌خانه سلطان‌احمد
رستوران varka Antakya Lezzetleri
رستوران Sirvan Sofrasi


کباب‌خانه سلطان‌احمد زمانی که به غذاهای ترکی و آسیایی فکر می‌کنیم، به یاد کباب نیز خواهیم افتاد. کباب‌خانه سلطان‌احمد بهترین کباب را که در نوع خود بی‌همتا است، به مشتریان ارائه می‌دهد. کباب علی نازیک و مرغ مزه‌دارشده سلطان، هوش از سرتان می‌برد. علاوه بر غذاهای خوشمزه و لذیذ، شخص صاحب رستوران به استقبال شما می‌آید و کارکنان خونگرمش با مهمان‌نوازی خاص آسیایی‌ها از شما پذیرایی می‌کنند.

رستوران varka Antakya Lezzetleri این رستوران یکی دیگر از رستوران‌های دارای غذاهای خاورمیانه‌ای در استانبول است. تپسی‌کباب و ترشی فلفل قرمز که در این رستوران سرو می‌شود،مشابه‌اش در هیچ جای دنیا وجود ندارد. کارمندان خونگرمش حتی ساعت‌ها می‌توانند با شما درباره تاریخ ترکیه و غذاهای مخصوصش صحبت کنند. صاحب رستوران، پخت غذاهای بومی آنتاکیا را امتیاز بزرگی برای رستورانش می‌داند. این رستوران در نزدیکی خیابان استقلال، کادسی است؛ بنابراین اگر از این منطقه می‌گذرید، توقف در رستوران مذکور را به شما توصیه می‌کنم.

رستوران Sirvan Sofrasi این رستوران در قلب استانبول نزدیک به مسجد آبی و میدان سلطان‌احمد و مسجد حاجیاسوفیا (Hagia Sofia) قرار دارد. ترجمه نام رستوران به معنی خانه شیرهای نر است. این رستوران به‌ صورت خانوادگی با چندین‌دهه تجربه اداره می‌شود. ترکیبی از غذاهای ترکی، عثمانی و آناتولی شما را حیرت‌زده می‌کند. در اینجا حتماً از دست‌پیچ بیتی (Beyti)، اسکندر کباب و گوجه کباب بچشید.

rx discounts walgreens photo print walgreens photo online coupon
deltasone 10mg doxycycline sumatriptan 100mg
neurontin 400mg site dutasteride