ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images

1 2

 

 به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در شرايطي كه مقامات صنعت گردشگري «روسيه» اميدوارند كه برگزاري مسابقات جام فوتبال در اين كشور در سال 2018، صنعت گردشگري «روسيه» را متحول كند، از مدتي قبل و در آستانه فصل زمستان، يك هتل شكلاتي به جاذبه جديد گردشگري اين كشور تبديل شده است.
به گزارش نيوز آنلاين، اين هتل شكلاتي كه تمام وسايل و ابزارهاي آن با استفاده صدها كيلو شکلات ساخته شده، در شهر «مسكو»، پايتخت روسيه واقع شده و در روزهاي اخير ميزبان هزاران گردشكر بوده، اين در حالي است كه براي اينکه شکلات‌هاي ساخته شده آب نشوند، دماي هواي اين اتاق همواره ثابت است.
هتل شكلاتي در شرايطي به جاذبه جديد گردشگري روسيه تبديل شده كه مقامات صنعت گردشگري روسيه اميدوارند كه برگزاري مسابقات جام فوتبال در اين كشور در سال 2018، صنعت گردشگري روسيه را متحول كند.
كشور روسيه با وجود بهره‌بردن از جاذبه‌هاي گردشگري به‌ويژه كاخ‌هاي زيبا، موزه‌هاي غني و طبيعت بكر سهم كمي از درآمدهاي جهاني حاصل از صنعت گردشگري دارد، اين درحالي است كه كارشناسان قوانين سخت صدور ويزا و نرخ بالاي اقامت در هتل‌هاي اين كشور را از عوامل اصلي تمايل كم گردشگران براي سفر به روسيه مي‌دانند.
در اين شرايط دولت روسيه قصد دارد تا با ايجاد تغييراتي در قوانين صدور ويزا و هم‌چنين توسعه‌ي زيرساخت‌هاي گردشگري اين كشور، روسيه را به يكي از مقاصد برتر گردشگري جهان تبديل كرده و شرايط لازم براي ميزباني از حداقل يك ميليون گردشگر در زمان برگزاري مسابقات جام جهاني فراهم كند، اين درحالي است كه دولت روسيه براي جذب گردشگر به دو شهر «مسكو» و «سن پطرزبورگ » كه از جاذبه‌هاي گردشگري متنوعي بهره مي‌برند، حساب ويژه‌اي باز كرده و قصد دارد در نخستين گام اقداماتي را در زمينه‌ي توسعه‌ي فرودگاه هر دو شهر و توسعه‌ي زيرساخت‌هاي حمل‌ونقل شهري انجام دهد.

i dreamt my boyfriend cheated on me should i tell my boyfriend i cheated my boyfriend thinks i cheated on him
i think my husband cheated on me i cheated on my husband stories my husband cheated on me blog
dating a married woman link my boyfriend cheated on me with my mom
love affairs with married men blog.jeannettespecglass.com why does husbands cheat
grown women and their fathers who have consenual sex stories link adult porn stories mom and son
free text spy best spy phone app phone tracking app android
group sex stories with pictures prashanthiblog.com malayalam pdf sex stories
reasons why husbands cheat dating for married people women who cheat on relationships
history of abortion in america online abortion how many abortions can you have