ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images

آیا می دانید اگر پکیج ما را مطالعه کنید و بیش از سی ثانیه در این صفحه بمانید، یک امتیاز خواهید گرفت.
00:30
آیا می دانید اگر امتیازهای خود را به پانصد برسانید از تخفیف نقدی بر روی هریک از پکیج هایی که خریداری کنید، بهره مند می شوید.
بیشتر بدانید


 ۴شب زوريخ، ۲شب لوگانو

تومان/ EUR
قیمت ها بر اساس
تا اطلاع ثانوی
تاریخ اعتبار
روزهای حرکت
TURKISH
ایرلاین
24/03/1398
تاریخ برگشت شمسی
27/02/1398
تاریخ رفت شمسی
توضیحات:
5
مجموع شب ها

لیست هتل های این پکیج
شماره پکیج: 669
ردیف هتل اتاق سرویس دوتخته یک تخته کودک با تخت کودک بی تخت کمیسیون توضیحات  
1 HOTEL5*
STANDARD 1* BB 2,990,000 + 1,290 € 2,990,000 + 1,990 € 0 0 ندارد ۷ اردیبهشت ۱۰ و ۲۴ خرداد ارسال درخواست
قیمت نوزاد: 0  

خدمات تور: بلیط رفت و برگشت هواپیما ترکیش + ترانسفرهای فرودگاهی +اقامت در هتل 4ستاره با صبحانه +ویزای شنگن
بیمه مسافرتی +3 نوبت گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور
مدارک لازم: پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * 3 قطعه عکس 3 در 4 پشت زمینه سفید *پرینت گردش 3 ماه اخر حساب *شناسنامه *سند ازدواج*بیمه* روزنامه رسمی شرکت یا جواز کسب یا گواهی اشتغال به کار* در صورت داشتن پاسپورت قدیمی
توضیحات: * مسئولیت کنترل گذر نامه از جهت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده آزانس می باشد
* اصل مدرک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقی می ماند
* هزینه ترجمه مدارک به عهده مسافرین محترم می باشد.
*آژانس ژوان درخواست کننده ویزا می باشد نه صادره کننده ویزا در صورت عدم صدور ویزا مسافر موظف به پرداخت جریمه کنسلی و ورودیه سفارت می باشد.
*پس از صدور ویزا حداقل 70 میلیون جهت ضمانت در وجه آژانس از مسافر اخذ می گردد.
*پرداخت 50% از کل مبلغ در هنگام رزرواسیون ضروری می باشد.

برنامه سفر :

روز اول :

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت کرده و سپس تهران را به مقصد زوریخ ترک می‌کنیم. بعد از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به سوئیس سر سبز لذت خواهیم برد.

روز دوم :

امروز را با گشتی نیم روز در زوریخ، بزرگترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، کلیسای گروس مونستر، بافت قدیمی شهر زوریخ و منطقه زوریخ برگ دیدن می‌کنیم. پس از پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، ساعات بیشتری را از زیبایی‌های این شهر لذت ببریم.

روز سوم :

امروز صبح سوار بر اتوبوس شده تا دیداری به یاد ماندنی از آبشارهای راین داشته باشیم؛ همچنین این امکان فراهم است که مدت زمانی را به قایق سواری مفرح در اطراف آبشار اختصاص دهیم. در پایان گشت به زوریخ بر می‌گردیم تا پس از صرف ناهار و استراحتی کوتاه، خودمان را در یکی از کافه‌های شهر به نوشیدن یک فنجان قهوه دعوت کنیم، وقتی را به خرید اختصاص دهیم یا از دوچرخه سواری در کنار دریاچه زوریخ و قدم زدن در خیابان‌های این شهر زیبا و مدرن لذت ببریم.

روز چهارم :

امروز در وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم یکی از برنامه های پیشنهادی که راهنما ارائه می دهد را انتخاب کنیم و به دیدار سایر جاذبه‌های طبیعی چشم‌نواز این شهر برویم یا با همراهی دیگر همسفران خود و راهنمای تور، به دو شهر زیبای برن و اینترلاکن قصد سفر کنیم و ساعاتی خوش را در این دو شهر فوق العاده سپری کنیم. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و تخمین هزینه اجرای آن‌ها، بر عهده راهنما خواهد بود

روز پنجم :

امروز به سمت شهر زیبای لوسرن خواهیم رفت تا طبیعت بینظیر دامنه‌های آلپ و دریاچه چشم‌ نواز لوسرن را از نزدیک ببینیم و ساعتی را نیز به بازدید از دیدنی‌های این شهر اختصاص دهیم. در انتهای گشت به سمت زوریخ بازمی‌گردیم.

روز ششم :


سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز زوریخ را به مقصد تهران ترک خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود

آدرس: تهران، خ توانیر، پ 28، ساختمان دنیای بهتر، طبقه همکف، واحد 2             تلفن (خط ویژه): 43926-021                     تلفکس: 11 79 75 88