ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


هتل مجستیک   majestic hotel

این هتل جز هتل های 5 ستاره شهر رم میباشد.

این هتل در فاصله 5دقیقه ای از پارک ویلا قرار دارد و نیز اتوبوس های توریستی برای دیدن از مراکز تاریخ رم در فاصله کمی از ورودی اصلی واقع شده است.این هتل در سال 1889 ساخته شده و یکی از هتل های پیشرو جهان است.از ویژگی های این هتل اتاق های بزرگ و شیک و دارای تهویه مطبوع،حمام سنگ مرمر،تلویزیون صفحه تخت،ماهواره میباشد.

امکانات هتل:  اینترنت رایگان - اتاق خانواده - مراکز تناسب اندام - پارکینگ - رستوران

هتل مجستیک
هتل مجستیک

هتل امپریال ویا ونتو رم   imperial hotel viavenetoroma 

این هتل جز هتل های 4ستاره شهر رم میباشد.

هتل امپریال در نزدیکی ایستگاه مترو باربرینی واقع شده است.این هتل در قرن 19 ساخته شده است. پارک ویلا در فاصله 10 دقیقه ای این هتل واقع شده است.اتاق های هتل امپریال شامل حمام با دوش یا وان ماساژور،تلویزیون صفحه تخت ، مینی بار میباشد.رستورانهای تابستانی در سمت راست ویا ونتو باعث شده گردشگران و مردمان محلی برای خرید به این خیابان آمده و این خیابان مشهور را تحسین کنند.

امکانات هتل: اینترنت رایگان - رستوران - آکواریوم - سونا - حمام ترکی - ماساژ - اتاق خانواده - سرویس اتاق


هتل امپریال
هتل امپریال

هتل ساوی      savoy hotel

این هتل جز هتل های 4ستاره شهر رم میباشد

این هتل 4ستاره یک طعم واقعی از لادولچه ویتا رو پیشنهاد میدهد.دارای پشت بام زیبا با نمایش پر زرق و برق میباشد.این هتل در فاصله 500 متری ایستگاه مترو اسپاگنا واقع شده است.این هتل در سال 1920 ازیک محل اقامت خصوصی به یک هتل تبدیل شده است .کارمندان مودب و نیز لوستر شیشه ای بزرگ در لابی هنگام ورود به هتل توجه هر مهمانی رو جلب میکند.اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع ،تلویزیون ال سی دی،مینی بارو ماهواره میباشد.و بعضی از اتاق ها دارای لوازم آرایشی لوکس میباشند.

امکانات هتل : اینترنت رایگان – رستوران


هتل ساوی
هتل ساوی

هتل الکساندرا     alexandra hotel

این هتل جز هتل 3ستاره شهر رم میباشد

این هتل در قلب رم واقع شده است.و جز یکی از هتل های 3ستاره برتر میباشد.درفاصله 50 متری استگاه مترو باربرینی واقع شده است و از سال 1910 فعالیت خود را شروع کرده است. این هتل توسط مغازه ها و رستورانهای محبوب رم احاطه شده است و در فاصله 10 دقیقه ای چشمه تروی و فاصله 700 متری پارک ویلا واقع شده است.اتاق های این هتل دارای مبلمان کلاسیک با کفپوش چوب و فرش،تهویه مطبوع،حمام اختصاصی با سشوار،تلویزیون صفحه تخت،ماهواره میباشد. کافه الکس در مقابل این هتل دارای غذاهای ایتالیایی و بین المللی و فاقد گلوتین میباشد

 امکانات هتل : رستوران - اینترنت رایگان - پارکینگ - اتاق خانواده

هتل الکساندرا
هتل الکساندرا