ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


هتل رادیسون بلوRADISSONBLU

این هتل جزو هتل های 5 ستاره شهر تفلیس می باشد.

این هتل در منطقه تجاری و کسب و کار تفلیس قردارد و در حدوود 5 دقیقه از ایستگاه مترو روستاولی فاصله دارد و تالار شهر ، میدان آزادی و موزه هنر گرجستان همه در 1.4 کیلومتری این هتل و ایستگاه قطار در 17 دقیقه و تئاتر اپراو باله در 400 متری و فرودگاه بین المللی در 17 کیلومتری هتل رادیسون بلو واقع شده اند.اتاق های این هتل دارای تلویزیون صفحه تخت ، نوشیدنی گرم وسرد، تهویه مطبوع و دیزاینی مدرن و نمایی زیبا از رودخانه الوریا می باشد.

امکالنات هتل: سونا- ماساژ- استخرروباز- استخرسرپوشیده-اینترنت رایگان-رستوران-مرکز آب گرم وسلامتی-مرکز تناسب اندام و امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

 

 

هتل رادیسون بلو
هتل رادیسون بلو

هتل ماریوت Marriott

این هتل جزو هتل های 5 ستاره شهر تفلیس می باشد.

هتل ماریوت مشرف به خیابان اصلی تفلیس و در فاصله 100 متری کلیسای کاشوتی و200 متری از پارلمان گرجستان و 600 متر از میدان آزادی بنا شده است و تا سالن اپرا و باله و موزه شوروی و موزه هنر فقط 5 دقیقه فاصله  دارد.اتاق های این هتل بزرگ و دارای دکوراسیون کلاسیک و تمام اتاق ها شامل یک تلویزیون صفحهتخت تهویه مطبوع می باشد.

امکانات هتل: مرکز تناسباندام- سونا- رستوران-پارکینگ- اتاق غیر سیگاری- امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان_ تور نوروز 96

 

هتل ماریوت
هتل ماریوت

هتل پریفرنس preference

این هتل جزو هتل های 5 ستاره شهر تفلیس می باشد.

این هتل در 15 دقیقه ای از شوتا روستاولی و فرودگاه تفلیس و 11 کیلومتری از ایستگاه راه آهن مرکزی و با فاصله 7 دقیقه با ماشین تا ایستگاه مترو واقع شده است.اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، حمام خصوصی و سشوار می باشد.

امکات هتل: اینترنت رایگان- رستوران- مرکز تناسب اندام- پارکینگ- استخرسرپوشیده- اتق غیر سیگاری- ماساژ- آب گرم وسلامتی-امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

 


هتل پریفرنس
هتل پریفرنس

هتل کرتیارد ماریوت courtyard mariot

این هتل جزو هتل های 5 ستاره شهر تفلیس می باشد.

این هتل در قلب تفلیس و در میدان آزادی واقع شده است. که 5 دقیقه پیاده روی تا مرکز شهر قدیمی تفلیس وکلیسای kashveti و موزه هنر گرجستان فاصله دارد.اتاق های این هتل دارای سبک کلاسیک با عایق صوتی ،تهویه مطبوع،یخچال و تلویزیون می باشد.

 امکانات هتل: مرکز تناسب اندام- استخرسرپوشیده- سونا- رستوران- پارکینگ- اینترنت رایگان- اتاق غیر سیگاری- امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان _تور نوروز 96

هتل کرتیارد ماریوت
هتل کرتیارد ماریوت

هتل مرکور mercure

این هتل جزو هتل های 4 ستاره شهر تفلیس می باشد.

این هتل در فاصله 5 دقیقه ای با کلیسای metekhi وقلعه narikala و 15 دقیقه با میدان آزادی و 15 کیلومتر ازفرودگاه بین المللی واقع شده است.اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، حمام اختصاصی می باشد.

امکانات هتل: اینترنت رایگان- مرکزآبگرم وسلامتی-اتاق غیر سیگاری-مرکز تناسب اندام-پارکینگ- امکانات برای افراد ناتوان جسمی- رستوران

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

 

هتل مرکور
هتل مرکور

 Beaumondeهتل بیومند 

این هتل جزو هتل های 4 ستاره شهرتفلیس می باشد.

هتل بیومند گرند ریزورت در فاصله 10 دقیقه از مرکز شهر است که یک باغ با یک آبشار زیبا دی آن نهفته است.هتل بیومند گرند ریزورت از فرودگاه بین المللی تفلیس فقط 25 دقیقه فاصله دارد.اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت و بالکن می باشد.

امکانات هتل: استخرروباز-اینترنت رایگان- مرکز تناسب اندام- سونا- ماساژ- زمین بازی کودکان- اتاق بیلیاردو تنیس روی میز-اتاق غیر سیگاری- پارکینگ- آب گرم و سلامتی-مجاز بودن آوردن حیوانات خانگی

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

هتل بیومند
هتل بیومند

هتل مریونmarionn

این هتل جزو هتل های 4 ستاره شهر تفلیس می باشد.

این هتل در1.4 کیلومتری میدان آزادی و 1.9 کیلومتری تئاتر روستاولی و 12 کیلومتری فرودگاه بین المللی تفلیس بنا شده است و تا رودخانه متکواری حدوود 10 دقیقه فاصله دارد. این هتل بهترین موقعیت را برای پیاده روی وقدم زدن دارد. اتاق های این هتل مبله شده ودارای بالکن ،تهویه مطبوع ، تلویون صفحه تخت، ماهواره ، حمام خصوصی وسشوار می باشد.

 امکانات هتل: اینترنت رایگان- پارکینگ- اتاق غیرسیگاری- رستوران- امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

 

هتل مریون
هتل مریون

هتل کرون پالاس corn palace

این هتل جزو هتل های 4 ستاره شهر تفلیس می باشد.

این هتل در 3 کیلومتری میدان آزادی و در فاصله 16 کیلومتری از فرودگاه بین المللی تفلیس واقع شده است. اتاق های این هتل دارای یک یخچال و تلویزیون صفحه تخت، حمام خصوصی، یک میزکار و گاوصندق و نیز یک نمای زیبا از کوهها و شهر تفلیس است.

امکانات هتل: سونا- استخر- حمام ترکی- مرکز تناسب اندام- اینترنت رایگان- پارکینگ- اتاق خانواده- رستوران- مجاز بودن آوردن حیوانات خانگی- مرکز آب گرم وسلامتی- امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان _ تورنوروز 96

هتل کرون پالاس
هتل کرون پالاس

هتل کلمبی  Colombi

این هتل جزو هتل های 4 ستاره تفلیس می باشد.

هتل کلمبی در فاصله 4.5 کیلومتری تئاتر اپرا و باله بنا شده است که تا میدان آزادی 5.6 کیلومتر و تا فرودگاه 23 کیلومتر فاصله دارد.اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، گاوصندوق، چای و قهوه ساز می باشد.

امکانات هتل: رستوران- اینترنت رایگان- پارکینگ- اتاق غیر سیگاری- اتاق خانواده

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

هتل کلمبی
هتل کلمبی

هتل اولد میدان old meidan

این هتل جزو هتل های 3 ستاره شهر تفلیس می باشد.

هتل اولد میدان با میدان آزادی تفلیس حدوود 900 متر فاصله دارد و فرودگاه بین المللی تفلیس در 13 کیلومتری و تئاتر روستاولی در 1.5 کیلومتری این هتل واقع شده اند.اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، یخچال و فریزر، مبل و آشپزخانه، حمام خصوصیو سشوار وامانات اتو کردن و میز کار می باشد که برای سهولت مسافر قرار داده شده است.

 امکانات هتل: اینترنت رایگان- پارکینگ- رستوران- اتاق غیر سیگاری-اتاق خانواده- امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

 

هتل اولد میدان
هتل اولد میدان

هتل لایک like

این هتل جزو هتل های 3 ستاره شهر تفلیس می باشد.

این هتل در 12 کیلومتری تئاتر اپرا و باله  و در 13 کیلومتری میدان آزادی و 22 کیلومتری فرودگاه بین المللی بنا شده است.اتاق های این هتل دارای تلویزیون صفحه تخت،تهویه مطبوع، حمام خصوصی وبرخی از اتاق ها منظره زیبایکوه و باغ وشهر را دارد.

امکانات هتل: اینترنت رایگان-پارکینگ-رستوران- اتاق غیر سیگاری- مجاز بودن آوردن حیوانات خانگی- امکانات برای افراد ناتوان جسمی

 

تور گرجستان _تور نوروز 96

 

 

هتل لایک
هتل لایک

هتل دپلازاDpeleza 

این هتل جزو هتل های 3 ستاره شهر تفلس می باشد.

این هتل 200 متر از نمایشگاه فاصله دارد و در مرکز تفلیس بنا شده است و پارک آبی یورو پارک وورزشگاه دینامو فقط 1 کیلومتر با این هتل فاصله دارد.اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، حمام،قوه و چای می باشد.

امکانات هتل: اینترنت رایگان- پارکینگ- رستوران

 

تور گرجستان _ تور نوروز 96

هتل دپلازا
هتل دپلازا