ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


 

Akra Hotel

هتل آکرا که هتلی ساحلی در مرکز شهر درست در کنار خیابان های زنده شهر است جزو برترین هتل ها در سایت tripadvisor از نگاه مسافرین در سال 2017 بوده است. فضای صمیمی و آرام هتل همراه با اتاقهای با چشم انداز دریای مدیترانه یا کوه های نوروس از مسافرین استقبال می کند. اتاقها بسیار مدرن طراحی شده اند و مجهز به تهویه هوا و اینترنت بی سیم هستند. رستوران های هتل انواع غذاهای بین المللی و ترکی را ارائه می دهند که مواد اولیه غذاها کاملا ارگانیک تهیه می شود. مرکز سلامت هتل نیز شامل سونا، جکوزی و حمام ترکی است که خدمات ماساژ ترکی را به مسافرین هتل ارائه می دهد. هتلی آکرا هتلی پنج ستاره که در 2 مایلی مرکز خرید تراسیتی (Terracity Mall ) و بخش قدیمی شهر آنتالیا قرار دارد.


 

Titanic Beach Lara 

ظاهر هتل شبیه به یک کشتی تفریحی در کنار ساحل است. تمامی خدمات هتل به صورت کاملا لوکس ارائه می شود. اتاق ها دارای بالکن های اختصاصی و چشم انداز دریایی مدیترانه هستند. هتل تاتانیک دارای 4 رستوران مختلف است و غذاهای بین المللیو ترکی را آماده و ارائه می کند. استخر هتل دارای  مساحتی برابر 5 هزار مترمربع ست که حدودا 4 برابر یک زمین تنیس هست. یکی از خدمات جالبی که در هتل ارائه می شود خدمات مشاوره و بهداشتی پوستی ست و در صورت تمایل خدمات درمانی نیز ارائه می شود.


 

Rixos Downtown Antalya

هتل 5 ستاره ریگسون در کنار ساحل کنیالتی در پارک فرهنگی آتاتورک قرار دارد. هتل دارای ساحل اختصاصی با پلاژهای ویژه است که میهمانان هتل می تواند در این قسمت از ساحل استراحت کنند یا آفتاب بگیرند. پلاژها کاملا سازگار با محیط زیست ساخته شده اند و برای استراحت بهینه شده اند. می توانید در این قسمت در حین استراحت یا آفتاب گرفتن سفارش نوشیدنی یا میان وعده نیز داشته باشید. علاوه بر این هتل ریگسون دو زمین تنیس و همچنین سالن ماساژ اختصاصی نیز دارد.  اتاقهای هتل بالکن اختصاصی با چشم اندازی دریای مدیترانه هستند. بخش پذیرش هتل خدمات تورهای انتالیا نیز ارائه میدهد که البته فاصله موزه آنتالیا تا هتل تنها 10 دقیقه پیاده روی است.  هتل در سایت tripadvisor از نظر مسافرین جزو لیست تاپ ترین هتل های آنتالیا محسوب می شود.


Liberty Hotels Lara

هتل 5 ستاره لیبرتی با ساحل اختصاصی در کنار دریای مدیترانه قرار دارد. ساحل اختصاصی که با نخل ها و سرسره های آبی هیجان انگیز به نظر می رسد. اتاقهای هتل رو به آفتاب هستند و در بالکن چشم انداز دریای و ساحل شنی را دارید. رستوران اصلی هتل که غذاهای بین المللی سرو می کند خدمات ارائه غذا در کنار آب را نیز دارد.