ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید پاپولار      Popular Shopping Centre

مراکز خرید ، بازار ها و فروشگاه های گوا در اقتصاد گوا  نقش اساسی دارد مراکز خرید گوا بسیار مورد علاقه گردشگران و اهالی گوا بخصوص جوانان آگاه می باشد  این شهر با داشتن مراکز خرید متعدد محبوبیت بالایی بین دوستداران خرید دارد. مرکز خرید پاپولار گوا یکی از مراکز خرید جذاب و پر طرفدار گوا میباشد .

 

مرکز خرید پاپولار
مرکز خرید پاپولار

 

فروشگاه آكرون آركيد گوا     Acron Arcade goa

فروشگاه آكرون آركيد گوا از فروشگاهای فعال گوا میباشد در این فروشگاه می توانید بهترین برند ها را با مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید. اين فروشگاه يکي از معروف ترين فروشگاه هاي گوا است بازدیدکنندگان اين فروشگاه معمولا کسانی هستند که به کیفیت اجناس اهمیت می دهند. در این فروشگاه اجناسی پیدا می کنید که شاید در هیچ جای دیگر گوا نتوانید پیدا کنید. بر خلاف بعضی از فروشگاه های هندوستان تمامی اجناسی که در این فروشگاه به فروش می رسند برای مردم محلی و گردشگران دارای قیمت ثابتی هستند.

فروشگاه آكرون آركيد گوا
فروشگاه آكرون آركيد گوا

 

مرکز خرید بيگ جي گوا      Big G Mall Goa

این فروشگاه یکی از معروف ترین فروشگاه های گوا است و به نوعی محبوب ترین فروشگاه این شهر هم حساب می شود. در این مجموعه در طبقات مختلف می توانید اجناس مختلفی مثل لوزام آرایش ، پوشاک مردانه ، زنانه و حتی بچه گانه را خریداری کنید. این مجموعه که مملو از مغازه های مختلف است حتی چند رستوران مخصوص گیاه خواران را نیز در خود جا داده است. از دیگر امکانات آن محوطه ی بازی برای بچه ها است.

مرکز خرید بيگ جي گوا
مرکز خرید بيگ جي گوا

 

مرکز خرید اوسانز گوا      Orsans Shopping Centre

مرکز خرید اوسانز گوا یکی از معروف ترین فروشگاه های گوا است . تنوع اجناس و همچنین قیمت مناسب و کیفیت کالاها از ویژگی های این فروشگاه است در این مجموعه تمام چیزهایی که به آن نیاز دارید را می توانید پیدا کنید و روز خود را با گشتن در این مرکز خرید پر کنید و خوش بگذرانید.

مرکز خرید اوسانز گوا
مرکز خرید اوسانز گوا