ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


 

سندتون سیتی : Sandton city

 سندتون سیتی یک مرکز خرید واقع در سندتون ژوهانسبورگ است که در سال 1973 بازگشایی شد. این مرکز خرید عظیم به عنوان یکی از لوکس‌ترین و مجلل‌ترین مراکز خرید آفریقای جنوبی شناخته می‌شود ، گستره وسیعی از برندهای مطرح بین‌المللی و برندهای مد بومی، مانند لویی ویتون، گوچی، ارمنی، مون بلان، کارتیه، فندی و لاکوست در این مرکز حضور دارند. فود کورت سندتون محلی محبوب برای ناهارهای کاری یا گردهمایی‌های اجتماعی است و رستوران‌ها و بارهایی بسیار رده بالا و با کیفیت دارد که غذا و نوشیدنی‌های متنوع و مفصلی متناسب با تمام سلیقه‌ها ارائه می‌کنند


سندتون سیتی
سندتون سیتی

 

مِل رز آرچ :  Melrose Arch

مل رز آرچ در ژوهانسبورگ قرار دارد. اینجا مرکز خریدی بزرگ و مدرن، پر از سرگرمی و فعالیت‌های گوناگون است. در اینجا می‌توانید شهری در داخل شهری دیگر را ببینید، یک فضای شهری که اداره‌ها، خرده فروشان، قسمت‌های مسکونی و امکانات تفریحی در کنار هم قرار گرفته‌اند. ساکنین می‌توانند در محوطه‌ی درون مرزهای فرا معاصر مل رز آرچ زندگی کنند، غذا بخورند، یا به کار و تفریح بپردازند. در این مرکز خرید مغازه‌هایی شیک و مجلل به همراه رستوران‌های شگفت‌انگیز حول پیاتزا (Piazza) وجود دارند. یک اپرای روباز و تئاتر نیز در این قسمت دیده می‌شوند، همچنین جشنواره‌های موسیقی و رویدادهایی به همراه چهره‌های مشهور، ستاره‌های ورزشی و آشپزهای سرشناس بین‌المللی مهمان اینجا می‌شوند


مِل رز آرچ
مِل رز آرچ

 

مرکز خرید کرستا : Cresta

مرکز خرید کرستا دارای ساختمان بسیار شیکی بوده و انواع و اقسام محصولات مورد احتیاج مردم را عرضه می کند. این مرکز خرید قیمت های به نسبت ارزان تری نسبت به بقیه ی مرکز خرید ارائه کرده و اگر چندان قصد ولخرجی نداشته باشید، مرکز خرید کرستا محل مناسبی برای خرید کردن خواهد بود.


مرکز خرید کرستا
مرکز خرید کرستا

 

مرکز خرید هاید پارک Hyde Park

این مرکز خرید یکی از مراکز خرید مدرن ژوهانسبورک به شمار می رود که در آنجا می توانید هرگونه کالایی را با قیمت مناسب خریداری نمایید.


مرکز خرید هاید پارک
مرکز خرید هاید پارک

 

مرکز خرید بونارو پارک Bonaero park

مرکز خرید بونارو پارک در ژوهاسنبورگ به ارائه ی انواع برندهای پوشاک مخصوص آقایان، بانوان و کودکان پرداخته و چندین رستوران لوکس و فوق العاده نیز در این مرکز خرید قرار دارد.


مرکز خرید بونارو پارک
مرکز خرید بونارو پارک