ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید تسکو لوتوس center   Tesco lotus shaping

دراین بازار میتوانید فروشگاههای مختلف را ببینید و خرید کنید و از جمله بانک ها،ای تی ام ها، فروشگاههای مواد غذایی، رستوران ها، کتاب فروشی و مغازه ها سرگرمی، طلا و جواهر و... برخوردار شوید.علاوه بر محصولات مختلف، فروشگاه تسکو لوتوس پوکت همچنین خدمات دیگر مانند چرخ دستی های خرید و سبد، کیف سپرده، آب آشامیدنی رایگان، نقاط چک قیمت، خدمات پخت و پز برای ماهی و غذاهای دریایی، خرید اقساطی را ارائه میدهند.

مرکز خرید تسکو لوتوس
مرکز خرید تسکو لوتوس

مرکز خرید جانگ سیلون   Jung Ceylon shaping center 

که در ساحل پاتونگ قرار گرفته و یکی از بزرگترین مراکز خرید پوکت است. در این مجموعه همه جور محصولی از پوشاک و صنایع دستی گرفته تا لوازم الکترونیک به فروش می رسد. در این مرکز علاوه بر فروشگاه چندین رستوران خوب هم وجود دارد.

 

 

مرکز خرید جانگ سیلون
مرکز خرید جانگ سیلون

مرکز خرید سنترال فستیوال  central festival

یکی از بزرگترین مراکز خرید در پوکت است و 300 فروشگاه با کالاهای دارای برند، صنایع دستی تایلندی و وسایل الکترونیکی دارد. که در حومه شهر پوکت واقع شده است. اگر می خواهید از این مرکز خرید جالب دیدن کنید، بهتر است برای رفتن به آنجا از یک توک توک یا تاکسی استفاده کنید. این فروشگاه در انتهای جنوبی پاتونگ واقع شده است. بهترین خرید های ارزان و خوب در این مکان دیدنی صورت می گیرد: لباس ها، تجهیزات ورزشی، ساعت ها، چمدان و برخی از بهترین مارک هایی که شما می توانید پیدا کنید.


 

مرکز خرید سنترال فستیوال
مرکز خرید سنترال فستیوال