ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید گورنی پاراگُن    Gurney Paragon

گورنی پاراگن مرکز خرید 9 طبقه مشرف به دریا می باشد که دارای ترکیبی دست چین شده از روند مد است. از گورنی پاراگن می توان با 5 دقیقه  پیاده روی به گورنی پلازا رسید . مرکز خرید گورنی پاراگن مجموعه ای از 40 فروشگاه مد بسیار بالا که در طبقات اول و دوم متمرکز شده است، در حالی که 30 رستوران برتر این مرکز خرید را می توان عمدتا با نماهای نقاشی شده  زیبا دید. چیزی که باعث منحصر به فرد شدن مرکز خرید گورنی پاراگن شده است ، طراحی فوق العاده زیبای نمای ساختمان ، فروشگاه ها ، رستوران های این مرکز خرید است

 

مرکز خرید گورنی پاراگن
مرکز خرید گورنی پاراگن

 مرکز خرید خیابان اول   st Avenue Mall 1

درست در سرتا سر جاده میدان تایمز (Times Square  پنانگ ، بازار کمتار و پرانگین در خیابان مجله ، مرکز خرید خیابان اول دارای انواع مارک های تجاری شناخته شده مانند اچ اند ام ، سیکرت ویکتوریا ، کُچ و اسکچرز می باشد. با این حال این مرکز نه تنها به خاطر فروشگاه های آن بلکه به این دلیل که سرگرمی هایی را هم ارائه می دهد عالی می باشد. این مرکز خرید دارای سینمایی با هشت صفحه نمایش، زمین بازی بولینگ، کافی نت، مرکز کارائوکو، کافه ها، و حتی یک اتاق پازل ماجرا جویی تعاملی به نام اتاق رهایی (Escape Room) می باشد.

 

مرکز خرید خیابان اول
مرکز خرید خیابان اول

مرکز خرید گورنی پلازا    Gurney Plaza   

اسکله گورنی پلازا یکی از محبوب ترین مراکز خرید جزیره است و دارای بیش از 380 فروشگاه شامل پارکسُن بزرگ (Parkson Grand)، سینماهایی با 12 صفحه نمایش طلایی و سوپرمارکت های مجهز می باشد. با گسترش در 858000 متر مربع مارک های تجاری معروفی مانند کچ ، فوسیل ، ورساچه ، و دورتی پرکینزرا در 9 طبقه پیدا خواهید کرد. واقع در امتداد پِرشیران گورنی (Persiaran Gurney) شما 60 رستوران را در مرکز خرید پیدا می کنید.


مرکز خرید گورنی پلازا
مرکز خرید گورنی پلازا

مرکز خرید کوئینزبای   Queensbay Mall

کوئینزبِای ، بزرگترین مرکز خرید پنانگ و نزدیک به فرودگاه بیان لپاس (Bayan Lepas) است و با 2.5 میلیون فوت مربع به همراه  10 فروشگاه شامل جوسکو ، بُردرز و هاروی نورمن می باشد. شما می توانید در این مرکز خرید 5 طبقه مارک های تجاری معروف شامل اچ ان ام ، منگو ، لیز کلیربُرن ، نیچی ، کیوکسیلوِر ، گپ، تیمبرلند و اِل را پیدا کنید. بازی های فکری، منطقه سرگرمی و اوقات فراغت در طبقه ی سوم با هشت صفحه نمایش و مرکز کارائوکه در این مرکز خرید وجود دارد.مرکز خرید کوئینز بای
مرکز خرید کوئینز بای

مرکز خرید استریتس کوآی   Straits Quay

با گسترش بیش از دو طبقه ، استریتس کوآی مرکز خریدی به سبک زندگی در امتداد خیابان تانجونگ پنانگ و رو به روی تفرجگاه ساحلی می باشد که به بازدید کنندگان دسترسی به چندین بوتیک بزرگ محلی را ارائه می دهد. مارک های تجاری معروفی در این مرکز وجود دارد اما بیشتر به  خاطر کافه ها و رستوران ها از جمله رستوران و کافه هیلی مک ایرلندی ، قهوه استار باکس ، پاپا ریچ و بولوریف فیش اند چیپس محبوب می باشد. این مکان دارای مرکز هنرهای نمایشی پنانگ و بازی های فکری می باشد و همچنین گردشگران می توانند آبگرم تخصصی (spa specialist) ، اودیسه تایلندی ، پارک ترامپلاین و مرکز تناسب اندام خصوصی را پیدا کنند.

 مرکز خرید استریتس کوآی
مرکز خرید استریتس کوآی

مرکز خرید کمتار    Komtar

کمتار یک نماد در پنانگ است ، و اغلب به عنوان نقطه ی برجسته و قابل شناسایی برای مسافرانی که به دنبال جورج تاون (Georgetown) هستند در نظر گرفته می شود. این مرکز خرید دارای مجموعه ای بوتیک های محلی می باشد، که مقرون به صرفه ترین راه حل برای طرفداران مد است و فروشگاه های الکترونیکی زیادی دارد که در آن طرفداران لوازم دیجیتال می توانند گوشی ها ، کامپیوترها و تبلت های خودشان را خریداری کنند 65 طبقه در محل اتصال خیابان پنانگ و خیابان (Jalan Magazine) بالا رفته است و همچنین برای سکوی مشاهده ای که در طبقه 58 قرار دارد و چشم انداز زیبایی از جزیره را ارائه می دهد قابل توجه می باشد.

 مرکز خرید کمتار
مرکز خرید کمتار

مرکز خرید پنانگ پلازا    Penang Plaza

پنانگ پلازا یکی از مراکز خرید قدیمی پنانگ است و مرکز خریدی حومه محله که ساکنان محلی برای فروشگاه های بزرگ زنجیره ای آن مانند فروشگاه های بسیار بزرگ و داروخانه ها به اینجا می آیند. واقع در امتداد خیابان بورماه (Jalan Burmah) ، ما طرفدار کتاب فروشی ارزان قیمت طبقه دوم هستیم که در آن شما می توانید عناوینی مانند هارپر لی " کشتن مرغ مقلد" و الکساندر دوما " کنت مونت کریستو" را پیدا کنید


 مرکز خرید پنانگ پلازا
مرکز خرید پنانگ پلازا

میدان تایمز پنانگ     Penang Times Square     

مرکز خرید میدان تایمز یا مرکز خرید تایمز اسکوئر طرح توسعه ترکیبی مرکز خرید، برج مسکونی و بلوک اداری می باشد که دارای موقعیت مرکزی در امتداد خیابان داتو کِرامات (Jalan Dato Keramat) ، حدود یک کیلومتر دورتر از کمتار (KOMTAR) است. در سراسر سه طبقه آن بوتیک های لباس، خدمات آرایشی و بهداشتی ، فروشگاه فن آوری ، موزه و سالن های زیبایی به علاوه چند رستوران وجود دارد. اکثر مردم می دانند این مرکز خرید برای باشگاه های رقص محبوب جزیره و کافه ها برای زوج ها مناسب است.


 مرکز خرید تایمز پنانگ
مرکز خرید تایمز پنانگ