ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


خیابان شانزه لیزه  champs elysees

مشهور‌ترین خیابان پاریس، فرانسه و شاید حتی جهان؛ بلواری در شمال غرب پاریس به طول ۱۹۱۰ متر که با کافه‌ها، سینما‌ها، مغازه‌های رویایی و بوتیک‌های پر زرق و برقش، برای همه‌ مردم دنیا آشنا‌ست. شانزه‌لیزه بهشت مد و خرید است، آن هم از نوع سوپرلوکسش: گران‌ترین برند‌های جهان از جمله لویی‌ویتون، شنل و کارتیه اینجا جمع شده‌اند و بزرگترین فروشگاه آدیداس جهان هم همین‌جا‌ست. در خیابان شانزه‌لیزه می‌توانید اجناسی با قیمت مناسب هم پیدا کنید؛ برند‌های آشنایی مثل زارا، گپ و بنتون فروشگاه‌های بزرگی در این خیابان دارند. در فروشگاه «سفورا»، برند آرایشی مشهور فرانسوی هم می‌توانید عطر و ادکلن و لوازم آرایشی مرغوب بخرید.

خیابان شانزه لیزه
خیابان شانزه لیزه

 گالری لافایت    galleries lafaytte   

فروشگاهی با‌شکوه با آوازه‌ جهانی و اصالت پاریسی که اولین بار در ۱۸۹۶ افتتاح شد و سه ساختمان دارد: فروشگاه اصلی که در ۲۰۱۲، ۱۰۰ ساله شد، فروشگاه اجناس مردانه و فروشگاه طراحی منزل. لافایت یک فروشگاه بزرگ لوکس است که تقریبا هر‌چیزی را از بهترین و البته گران‌ترین نوعش در آن پیدا می‌کنید. اگر هم خرید نکنید، تماشای هنر مدرن در این گالری و قهوه خوردن در کافه‌های آن، خودش تجربه‌ لذت‌بخشی است. از بام اینجا هم می‌توانید چشم‌اندازهای

گالری لافایت
گالری لافایت

محله مون پارناس   mont parnasse

محله‌ای در ساحل چپ رود سن که به خاطر استودیو‌های موسیقی و کافه‌هایش معروف است. ایستگاه بزرگ متروی «مون‌پارناس» و یکی از بلند‌ترین آسمان‌خراش‌های اروپا، یعنی برج مون‌پارناس هم در همین محله است. در مرکز خرید مون‌پارناس مجموعه‌ای از مبلمان و لوازم شیک خانه و آشپزخانه و همچنین فروشگاه‌های مد و لباس نه چندان گران خواهید دید. به جز برند‌های جهانی مثل زارا و اچ‌اند‌ام، تعداد زیادی بوتیک‌های کوچک پاریسی و حدود ۲۵ کفش‌فروشی محشر هم در این خیابان حضور دارند.

مون پارناس
مون پارناس

مرکز خرید لس کواتر تمپس    les Quatre temps  

کواتر تمپس یا مرکز خرید چهار فصل یکی دیگر از مراکز خرید پاریس میباشد. در این مجموعه بزرگ انواع برندهای معتبر دنیا شعبه دارند. کواتر تمپس یکی از بهترین مراکز خرید پاریس و مراکز خرید فرانسه به شمار میرود که دارای فروشگاه ، سینما و رستوران می باشد.

مرکز خرید کواتر تمپس
مرکز خرید کواتر تمپس

مرکز خرید کاروسل  le carrousel

این مرکز خرید در قلب پاریس واقع شده وهفت روز هفته بازه. کاروسل درست زیر هرم شیشه ای معروف در موزه لوور واقع شده. اگر شما به دنبال کالاهای داخلی با کیفیت بالا، الکترونیک، کتاب، سرگرمی ، لوازم جانبی، هدیه و غیره هستید این جا مکان بسیار مناسبی برای شماست. فروشگاه اپل، در این مرکز بسیار شناخته شده است. همچنین فروشگاههایی برای خرید هدایای لوکس، جواهرات، لوازم خانه در این فروشگاه وجود دارد.

مرکز خرید کاروسل
مرکز خرید کاروسل