ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


 

مرکز خرید امپوریوم                Emporium Melbourne       

امپوریوم یک مرکز خرید فوق العاده مدرن و خوب در بهترین جای ملبورنِ که انواع برندهای معروف جهان را عرضه می کند. شما می توانید از برندهای محبوب خودتان خرید کنید و از روزتان لذت ببرید.


مرکز خرید امپوریوم
مرکز خرید امپوریوم

 

خیابان کالینز     collins street

یکی از شلوغ ترین خیابان های ملبورن که مکانی عالی برای خرید کردن بشمار می رود. از طراحی های معروف و با کیفیت گرفته تا برندهای بومی استرالیایی تقریبا برای هر سلیقه ای می شود اینجا چیزی پیدا کرد. حتما از فروشگاه های زیر زمینی دیدن کنید چون قیمت های مقرون به صرفه تری دارند. به علاوه می توانید در انتهای فوقانی خیابان کالینز یک بازار کوچک با مارک های چشم نواز و یک غذاخوری به همراه غذای خوشمزه که همه ی این ها در یک بنای خیره کننده شیشه ای با فلز صیقل خورده قرار دارند، پیدا کنید

خیابان کالینز
خیابان کالینز

 

مرکز خرید ملکه ویکتوریا           Queen Victoria Market

کوئین ویکتوریا به دلایل خوبی مشهورترین بازار ملبورنِ می باشد که درست در مرکز شهر قرار دارد. این بازار بزرگ پر از غذاهای خوشمزه تازه، فروشگاه های بوتیک لباس و کافه است. مکانی عالی که هر کسی در سفر به ملبورن باید از آن دیدن کند.  اگر خریدی دارید یا دنبال سوغاتی می گردید اینجا بهترین انتخاب برای خرید سوغاتی می باشد.


مرکز خرید ملکه ویکتوریا
مرکز خرید ملکه ویکتوریا

 

خیابان دگراوز      Degraves Street

یکی دیگر از خیابان های معروف شهر ملبورن که پر از فروشگاه برای خرید و تهیه سوغاتیِ است خیابان دگراوز می باشد. دراین خیابان  فروشگاه ها کافه ها و رستوران های زیادی هم وجود دارد که می تواند یه روز خوب و لذت بخش را برایتان فراهم کند.   

 خیابان دگراوز
خیابان دگراوز