ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید تئو سون هات  Teow soonhuat mall   

مرکز خرید تئو سون هات، یکی از مراکز خرید معروف لنکاوی، یک مرکز خرید معاف از پرداخت عوارض گمرکی، با 60 فروشکاه، 12 رستوران، و سوپرمارکت می باشد. می توان در اینجا لوازم خانگی، پوشاک، کیف و چمدان، مواد غذایی، تنباکو شیرینی جات را با قیمت مناسب پیدا کرد.

مرکز خرید تئو سون هات
مرکز خرید تئو سون هات

مرکز خرید زون    zon mall  

زون ، یک مرکز خرید معاف از پرداخت عوارض گمرکی می باشد که در انتهای جنوبی پانتای چنانگ واقع شده است. مرکز خرید زون همانند بهشتی است که دارای ارزان ترین شکلات ، تنباکو و عطر در لنکاوی می باشد و همچنین لوازم خانگی، سوغات، پوشاک، جواهرات، لوازم التحریر، ساعت و کیف و چمدان و عینک های آفتابی مارک دار را می توان در آنجا پیدا کرد.

مرکز خرید زون
مرکز خرید زون

مرکز خرید جتی پوینت  jetty point mall 

مجتمع خرید جتی پوینت، یک مرکز خرید دو طبقه واقع در ورودی محل اسکله ، یکی از مراکز خرید معروف لنکاوی است که در آخرین لحظات سفر خود ، قبل از سوار شدن به کشتی، می توانید در آن به خرید مشغول شوید. فروشندگان در اینجا پوشاک مردانه، زنانه، بچگانه مارک دار و لوازم خانگی، عطر و چرم و لوازم ورزشی بدون عوارض گمرکی را به فروش می رسانند.

.
مرکز خرید جتی پوینت
مرکز خرید جتی پوینت

مرکز خرید سنانگ   Cenang mall

مرکز خرید سنانگ، یک مجتمع خرید دو طبقه در پانتای سنانگ است که دارای داروخانه، سوپرمارکت و چندین رستوران و مراکز خرده فروشی می باشد. این مرکز خرید سنانگ لنکاوی ، فروشگاه های سوغات ندارد ولی در عوض برای کسانی که دنبال خرید در آسایش و راحتی می باشند ، بسیار مناسب است.

مرکز خرید سنانگ
مرکز خرید سنانگ

مرکز خرید کوکو ولی   Coco valley

مرکز خرید کوکو ولی در زیر دنیای زیر آب لنکاوی واقع شده است. از آنجایی که محصولات این مرکز خرید بدون عوارض گمرکی می باشد، کاکائو و شکلات ازمحصولات اصلی این مرکز خرید ارزان تر از جاهای دیگر در کل کشور مالزی می باشد.

مرکز خرید کوکو ولی
مرکز خرید کوکو ولی

مرکز خرید لنکاوی فیر   Langkawi fair 

مرکز خرید فر لنکاوی با چندین رستوران، مرکز اطلاعات و عابر بانک در خدمت گردشگران می باشد. شبیه بقیه مراکز خرید بدون عوارض جزیره لنکاوی، گردشگران می توانند کالاها متنوع و مختلفی را در آن بیابند.

مرکز خرید فیر
مرکز خرید فیر