ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکزخرید آی اف سی مال   Ifc mall

نام کامل این مرکز خرید (international finance center)  به معنای مرکز تجاری بین المللی می باشد، آی اف سی مال شانگهای ۶ طبقه می باشد همه ی فضای این مرکز خرید برای افراد معلول مناسب سازی شده است، از دیگر ویژگی های این مرکز خرید آن است که در جای جای آن می توانید خوراکی های میان وعده ای و اسنک خریداری نمایید و از طعم های چینی لذت ببرید .این مکان محیطی آرام و زیبا دارد و از نظر ظاهری هم بسیار لوکس است و به راحتی می توانید در آن به خرید و گردش بپردازید ، در اغلب مواقع محیط آی اف سی با تزئینات زیباسازی شده اند .اما از نظر کالاهایی که در این مرکز خرید  هستند باید بگوییم کالاهای لوکس و مارک های بین المللی اینجا عرضه می شود ، پس اگر به دنبال کالاهای باکیفیت و مارک هستید این مرکز خرید مخصوص شماست.

مرکزخرید آی اف سی مال
مرکزخرید آی اف سی مال

مرکز خرید پلازا 66 mall   Plaza 66

پلازا 66 نام یکی از برترین و بزرگ ترین مراکز خرید شانگهای است. پلازا ۶۶ در واقع یک مجتمع تجاری اداری است که علاوه بر مرکز خرید دو آسمان خراش هم دارد، پلازا ۶۶ طبقه دارد و بلندترین ساختمان منطقه ی پاکسی چین است. بسیاری از برند های فشن و معروف جهانی در این مرکز خرید حضور دارند و دلیلشان این است که پلازا ۶۶ را گل سرسبد مراکز خرید شانگهای می دانند، با فاصله های زمانی کوتاه در پلازا ۶۶ نمایش های فشن برپا می شود و شما می توانید کار دستان خیاطان بزرگ و مطرح جهان را از این مرکزخرید خریداری نمایید.

مرکز خرید پلازا 66
مرکز خرید پلازا 66

 مرکز خرید جییو گوانگ   Jiu Guang mall

فروشگاه جییو گوانگ یکی از مراکز خرید برتر بین المللی شانگهای است و مارک های اصلی و جهانی کالاها از جمله باربری ، تیفانی ، اینس بی ، بالی ، سلین و دیگر برند ها را در خود جای داده است. به شما پیشنهاد می کنیم اسنک بار و سوپرمارکت و تنقلات فروشی های طبقات زیرین این فروشگاه را از دست ندهید، از برترین نکات این فروشگاه دسترسی آسان به آن است و با مترو راحت و آسان میتوان به این مرکز خرید رفت و خرید کرد.

.
 مرکز خرید جییو گوانگ
مرکز خرید جییو گوانگ

 مرکز خرید تایمز اسکوئر    The Times Square

تایمز اسکوئر از نظر معماری و مهندسی سبکی اروپایی دارد و توسط معماری معروف که شهرت جهانی دارد و از طراحان پاناما می باشد ساخته شده است ، ساده و زیبا ؛ اما از نظر رتبه نسبت به مراکز خرید دیگر شانگهای معمولی است و کالاهای خیلی لوکس در آن دیده نمی شود. این مرکز ۷ طبقه است و هر طبقه بیش از ۱۰۰ فروشگاه و در مجموع ۲ طبقه پارکینگ دارد. رسیدن به این مرکز خرید کار زیاد دشواری نیست باید مترو خطر ۹ را سوار و در ایستکاه جاده ی شانگهای پیاده شوید و از خروجی یک به این فروشگاه برسید، ساعت ارائه ی خدمات این فروشگاه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد.

 مرکز خرید تایمز اسکوئر
مرکز خرید تایمز اسکوئر

مرکز خرید سوپر برند    Super Brand Mall

مرکز خرید سوپر برند بسیار عظیم است و هزاران فروشگاه در ۱۳ طبقه ی مجزا دارد و هرچه بخواهید در آن پیدا می شود، سوپر برند مال ۷۰ رستوران مختلف و کافی شاپ را در خود جای داده است. این فروشگاه یکی از قدیمی ترین و درعین حال بهترین مراکز خرید شانگهای است به همین دلیل روزانه میلیون ها بازدیدکننده را به خود جلب می کند به شما پیشنهاد می کنیم اگر به شانگهای سفر می کنید به هیچ عنوان سوپر برند مال را از دست ندهید. این مجتمع تجاری پر از سرگرمی و تفریح است و در عین حال در سراسر شانگهای معروف است به همین دلیل رفتن به آن هم زیاد دشوار نیست و با مترو دسترسی به آن راحت و آسان می باشد.

.
مرکز خرید سوپر برند
مرکز خرید سوپر برند