ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید دارلینگ استریت   Darling Street shopping        

این مرکز خرید دارلینک استریت در سیدنی یکی از جذاب ترین و جالب ترین مراکز خرید استرالیا در سیدنی می باشد. در اینجا بهترین مارک ها و برندهای معروف بین المللی به عرضه فروش گذاشته می شود.

مرکز خرید دارلینگ استریت
مرکز خرید دارلینگ استریت

مرکز خرید ساختمان کوئین ویکتوریا        Queen Victoria Building

این مرکز خرید ساختمان قدیمی با شکوه با معماری زیبا است ، که داخل این مرکز خرید میتوانید تمام برندها رو پیدا کنید  و علاوه بر خرید کردن، از قدم زدن در داخل این ساختمان زیبای تاریخی لذت ببرید.

مرکز خرید ساختمان کوئین ویکتوریا
مرکز خرید ساختمان کوئین ویکتوریا

مرکز خرید استرند آرکید       The Strand Arcade

یک ساختمان زیبای قدیمی که داخل آن میتواند سوغاتی های شهر را فراهم کنید یا خرید های مورد نیاز خود را خریداری کنید. در این مرکز خرید جاذبه های دیدنی هم وجود دارد که می توان علاوه بر خرید از جاهای دیدنی آن نیز لذت ببرید.

مرکز خرید استرند آرکید
مرکز خرید استرند آرکید

مرکز خرید وست فیلد        Westfield Sydney

یک مرکز خرید معروف در شهر سیدنی است که هم داخل این مرکز خرید فروشگاه های برند است و هم فروشگاه های معمولی است . در این مرکز خرید رستوران هایی باغذاهای خوشمزه وجود دارد که شما می توانید علاوه بر خرید از غذا های این مرکز خرید لذت ببرید.

مرکز خرید وست فیلد
مرکز خرید وست فیلد

 بازارچه  بالمین         Balmain Market

یک بازارچه سنتی کوچک در شهر سیدنی است، که تماشای  آن می تواند جالب باشد. چون علاوه بر خرید سوغاتی های محلی، در این بازارچه میتوانید غذاهای محلی سیدنی را هم تست کنید و لذت ببرید.  

بازارچه بالمین
بازارچه بالمین