ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید انسال پلازا   Ansal Plaza

این مرکز یکی از اولین مراکز خرید در دهلی می باشد که در سال 1999 تاسیس شده است و در جنوب دهلی در محل لوکس اندورز گنج واقع شده و دارای پارکینگ برای 1000 ماشین می باشد. آنسال پلازا یک سالن آمفی تئاتر بزرگ را احاطه کرده است.


مرکز خرید انسال پلازا
مرکز خرید انسال پلازا

مرکز خرید دی.ال.اف امپریو   DLF Emporio

این مرکز خرید یکی از لوکس ترین مراکز خرید در دهلی است و شامل چهار طبقه با مساحتی 30000 متر مربعی می باشد. در این مرکز 170 برند شعبه و فروشگاه دارند که تعداد 75 تا از آن ها، برند های بین المللی مانند بوربری، ورساچ، جورجیو آرمانی و کارتیر هستند. مرکز خرید DLF امپریو در سال 2008 باز گشایی شده است.

مرکز خرید دی.ال.اف امپریو
مرکز خرید دی.ال.اف امپریو

مرکز خرید پاسیفیک مال   Pacific Mall

مرکز خرید پاسفیک با بیش از 100 فروشگاه که در چهار طبقه گنجانده شده اند دارای آخرین تجهیزات و امکانات رفاهی می باشد و محیط فوق العاده ای دارد و طیف گسترده ای از پوشاک، لوازم الکترونیکی و موبایل، کفش، مبلمان خانه، جواهرات، مواد غذایی و نوشیدنی، عینک و لوازم التحریر ارائه می دهد.

مرکز خرید پاسیفیک مال
مرکز خرید پاسیفیک مال

مرکز خرید سلک سیتیواک  Select Citywalk

سلکت سیتی‌واک یکی از مراکز خرید اصلی واقع در مرکز منطقه ساکت دهلی نو است. سلکت سیتی‌واک در اکتبر سال ۲۰۰۷ افتتاح شد. سلکت سیتی واک در همسایگی ۳ مرکز خرید دیگر در این منطقه قرار دارد و به علت اینکه در این مجموعه پیش از ۳ مرکز خرید دیگر افتتاح شده‌است معمولاً نزد مردم برای اشاره به این منطقه از همین نام استفاده می‌شود. این مرکز خرید در حال حاضر گران ترین مرکز خرید در دهلی است و در نزدیکی مترو مالویا واقع شده است.

مرکز خرید سلکت سیتیواک
مرکز خرید سلکت سیتیواک