ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید ورد ترید پارک     World Trade Park

مرکز خرید ورد ترید پارک یکی از بهترین مراکز خرید جیپور است که علاوه بر فروشگاه های خوبی که دارد،در این مرکز خرید نیز رستوران های شیک و سالن سینما هم وجود دارد که میتوان علاوه بر از دیدن فیلم و غذای لذیذ لذت برد.

مرکز خرید ورد ترید پارک
مرکز خرید ورد ترید پارک

مرکز خرید جوهری بازار جیپور      johari bazar Jaipur   

 جوهری بازار جیپور از مراکز خرید جیپور میباشد که به صورت سنتی و بومی میباشد. همه چیز در آنجا مانند سرزمین عجایب است زیور آلات رنگارنگ، کفش چرم شتر، مدل های لباس پنجابی از کالاهایی هستند که در این بازار به فروش میرسد.

مرکز خرید جوهری بازار
مرکز خرید جوهری بازار

  big bazaar Jaipur   بازار بزرگ جیپور

شهر جيپور امروزی در سال 1727 بوسيله ماهاراجه سواي جي سينگ پايه گذاري گرديد . جيیور مركز صنايع سنتي و مدرن است. جيپور بزرگترين صادر كننده طلا،‌الماس و سنگهاي قيمتي در آسيا و تنها شهر دنيا براي پرداختن و تراش الماس آبي مي باشد.بازار بزرگ جیپور از مهمترین مراکز خرید جیپور میباشد یک فروشگاه 10 طبقه است که شامل انواع خرده فروشیها، فروشگاههای عرضه مواد غذایی، سرگرمی و دفاتر خدماتی است. در این فروشگاه میتوانید انواع کالاهای الکترونیکی، پوشاک، مد، اسباب بازی، انواع کیف و چمدان، ظروف آشپزخانه، ساعت، جواهرات، لوازم زینتی و خوراکی را خرید نمائید. قیمت کالاها در جیپور نسبت به دهلی مناسب تر است.                                                                                                                                                                                                          

مرکز خرید بازار بزرگ جیپور
مرکز خرید بازار بزرگ جیپور

بازار باپو جیپور     Bapu Bazar

بازار باپو یکی از معروفترین بازارهای جیپور که می توانید از آن انواع سوغات، پوشاک و محصولات هندی رو خریداری کنید ولی در این بازار باید با فروشندگان چانه زد تا اجناس را با قیمت مناسبی حساب کنند.

مرکز خرید بازار باپو
مرکز خرید بازار باپو