ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


 

مرکز خرید ایتون  toronto eaton center

یکی از بهترین مراکز خرید در قلب شهر تورنتو و یکی از مراکز خرید قدیمی تورنتو می باشد که بیش از 250 فروشگاه را در خود جای می دهد. از نظر گردشگران سومین مرکز خرید بزرگ کانادا و بزرگترین جاذبه گردشگری تورنتو به شمار می رود. مرکز خرید 4 طبقه ایتون با نمای شیشه ای علاوه بر مغازه ، رستوران های مختلفی را نیز در خود جای داده است.  

مرکز خرید ایتون
مرکز خرید ایتون

بازار کنسینگتون    kensington market

یکی از مراکز خرید مورد علاقه گردشگران در تورنتو به شمار می رود. این مرکز خرید کنسینگتون در نزدیکی بازار چینی ها قرار دارد و طیف گسترده ای از مغازه ها و رستوران ها را به شما ارائه می کند 

بازار کنسینگتون
بازار کنسینگتون

مرکز خرید پاسیفیک   pacific mall

بزرگترین فروشگاه سرپوشیده آسیایی در آمریکای شمالی,جایگاه 450  فروشنده میباشد که علف های دارویی گرفته تا گل و جدیدترین مد آسیا را در یک محوطه بزرگ سنتی عرضه میکنند.


مرکز خرید پاسیفیک
مرکز خرید پاسیفیک

محله چینی ها   Chinatown

دومین مرکز خرید بزرگ چینی در آمریکای شمالی در تورنتو واقع شده است. در اینجا می توانید جواهرات، پوشاک، لوازم خانگی و .. را خریداری کنید. در مرکز خرید چینا تاون در تورنتو مثل سایر محله های چینی می توانید غذاهای سنتی آن ها را تهیه نمایید.

محله چینی ها
محله چینی ها

 یورکویل   Yorkville

این مرکز خرید مکانی آرام در مجاورت خیابانهای کوچک میباشد که از سروصدا و هیاهوی مرکز شهر تورنتو بدور است.یورکویل شیکترین مرکز خرید کانادا محسوب میشود, بطوری که اجاره مغازه هر فوت مربع در آن تا سقف 300 دلار در هر فوت مربع است. خیابانهای کوچک اطراف یورکویل محل بزرگترین صاحبان مد و طراحی روز دنیا همانند باربری,پرادا,هوگو بس,لویی ویتون وتیفانی میباشد  .

 
یورکویل
یورکویل

مرکز خرید پت   The path system 

مرکز خرید پت تورنتو که the underground city path نامیده می شود، شهری زیرزمینی است که در مرکز شهر تورنتو واقع شده که یکی از بزرگترین مراکز خرید تورنتو به شمار می رود. این مرکز خرید از حدود 30 کیلومتر راه زمینی تشکیل شده است این مرکز خرید به عنوان بزرگترین مرکز خرید زیرزمینی در دنیا محسوب می شود که حدود 1200 فروشگاه را در خود جای داده است ، از جمله مکان هایی که از طریق این مرکز زیرزمینی قابل دسترسی هستند می توان به: برج های مسکونی و اداری، گاراژ و پارکینگ، هتل، راه آهن و همچنین مناطق گردشگری دیگر نظیر، تالار مشاهیر هاکی، تالار روی تامسون، مرکز هوایی کانادا، راجرز سنتر، برج سی ان، تالار شهر و تالار مترو اشاره کرد ، در مرکز خرید پت تورنتو بیش از 120 انشعاب و 60 دوراهی وجود دارد و هر یک از حروف نام آن به یک رنگ می باشد 

 

 مرکز خرید پت
مرکز خرید پت

مرکز خرید یورک دیل  Yorkdale shopping center 

این مرکز خرید که در شهر تورنتو واقع شده یکی از مراکز خرید زیبا و لوکس تورنتو و کانادا به شمار می رود. در این مرکز خرید زیبا می توانید خرید کرده یا مانند یک موزه فقط از آن دیدن کنید بدون اینکه هزینه ای پرداخت کرده باشید  ، در این مرکز خرید انواع: پوشاک، کیف و کفش و زیور آلات به چشم می خورد. موقعیت مکانی این فروشگاه لوکس در بین طراحان مد و فشن واقع شده است


مرکز خرید یورک دیل
مرکز خرید یورک دیل

مرکز خرید   dufferin mall

این مرکز خرید یکی از مراکز خرید پر طرفدار تورنتو در تور کانادا می باشد. این مرکز خرید در قسمت غربی خیابان duffrrin و بین خیابان sylvan و croatia و در محله روستای brockton واقع شده است. در این مرکز خرید می توانید کلیه لوازم مورد نیاز خود مانند: پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و زیور آلات را بیابید. قیمت محصولات در این مرکز خرید بسیار مناسب می باشد این مرکز خرید در زمینی به مساحت 52700 متر مربع بنا شده و دارای 120 مغازه و فروشگاه است.  

 

 dufferin mall
dufferin mall