ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکز خرید 28  28 mall

یکی از محبوب‌ترین و بزرگ ترین مرکز خریدهای باکو است. کنار مرکز خرید ایستگاه مترویی به اسم ۲۸ مه قرار گرفته که دسترسی به آن را خیلی راحت کرده و اسم مرکز خرید هم از همینجا آمده. ساختمان ۲۸ شیک و ساده است و توی پنج طبقه‌اش حدود ۷۰ برند بین‌المللی و محلی پیدا می‌کنید. برندهای متوسط مثل گپ، منگو، ماسیمو دوتی، زارا و نکست همگی اینجا شعبه دارند. برندهای ساعت و زیورآلات و اکسسوری مثل سواروسکی، سواچ و خیلی‌های دیگر هم اینجا پیدا می‌شوند. این مرکز خرید کافه و رستوران محلی و زنجیره‌ای و محبوب‌ترین سینمای باکو را هم در خودش جای داده است. این مرکز خرید علاوه بر لوازم مورد نیاز، سرگرمی های خوبی هم برای بچه ها دارد.

 

      

مرکز خرید 28
مرکز خرید 28

مرکز خرید پارک بلوار  Park bulvar

مرکز خرید پارک بلوار که یکی از معروف‌ترین مرکز خرید های باکو است در بلوار باکو واقع شده است. خرید در باکو خیلی وقت‌ها یک تجربه تفریحی است؛ ساحل دریای خزر را می‌بینید، قایق‌سواری می‌کنید، در بلوار باکو قدم می‌زنید و بعد هم خودتان را غرق خوشی‌های مرکز خرید پارک بلوار می‌کنید. به جز برندهای دوست ‌داشتنی مثل آدیداس، نایک، فسیل، شش سالن سینما و تفریحاتی هم برای بچه ها در این مرکز خرید وجود دارد.پارک بلوار یک ساختمان 4 طبقه است که در سال 2010 افتتاح شد که در میان ساکنان باکو بسیار محبوب شد.

مرکز خرید پارک بلوار
مرکز خرید پارک بلوار

مرکز خرید پورت   port baku mall

پورت باکو جدیدترین و بزرگترین مرکز خرید باکو است که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده و فوق‌العاده محبوب است. اگر قرار باشد یکی از مرکزخریدهای باکو را به عنوان بهشت خرید باکو معرفی کنیم، حتما همین پورت باکو است. این مرکز خرید سه طبقه دارد. طبقه همکف برندهای لوکس مثل آرمانی، بربری، کلوئه، رالف لارن، مکس مارا، تگ هوئر و تیفانی شعبه دارند. طبقه اول برندهای متوسط و محبوب مثل دیزل، تاپ‌شاپ و ماسیمو دوتی شعبه دارند و طبقه دوم هم چند برند دیگر به علاوه کلی کافه و رستوران می‌بینید. پورت باکو بین‌المللی‌ترین و باکلاس‌ترین مرکز خرید باکو محسوب می‌شود.

مرکز خرید پورت
مرکز خرید پورت

 مرکز خرید مترو پارک  Metro park   

این مرکز خرید درست رو به روی ایستگاه متروی نریمانف قرار دارد که قبل از هرچیز نمای جالب و مدرنش توجه آدم را جلب می‌کند. این مرکز خرید یکی از بهترین مرکز خریدهای باکو است و پر از برندهای معروف است. اگر یکی از برندهای محبوبتان را توی ۲۸ مال پیدا نکردید، اینجا احتمالا پیدایش می‌کنید. مترو پارک حدود ۶۰ برند پوشاک و اکسسوری دارد: بنتون، سیسلی، مانگو، پینک، ورا مودا و خیلی اسم‌های دیگر که دیدن فروشگاه‌های دلبازشان توی باکو آدم را به هیجان می‌آورد. طبقه پنجم و ششم مترو پارک هم مخصوص بچه‌ها است: زمین بازی هپی لند، بولینگ و یک گیم نت مجهز نیز وجود دارد.

 

.
مرکز خرید مترو پارک
مرکز خرید مترو پارک