ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مرکزخرید دیپو    Deepo center 

مرکزخرید دیپو از مراکز خرید آنتالیا ست و بخاطر وسعت زیاد آن یکی دیگر از مراکز معروف آنتالیا ست که حدود ۸۰ مغازه و ۱۵ رستوران دارد. تنها میدان اسکی روی یخ شهر , در این مرکز خرید قرار دارد.مرکز دیپو در بخش شرقی آنتالیا قرار داشته و ارزش دیدن را دارد.در این مرکز خرید اکثرا برند های معروف ترک پیدا میشود وشما به راحتی میتوانید خرید کرده و از خریدتان لذت ببرید.

مرکز خرید دیپو
مرکز خرید دیپو

مرکز خرید ترا سیتی    TerraCity Mall

از مهم ترین مراکز خرید آنتالیا ، مرکز بسیار زیبای تراسیتی ست که در ماه ژوئن سال ۲۰۱۱ افتتاح شد . مرکز خرید ترا سیتی آنتالیا با ارائه انواع اجناس داخلی و خارجی در مارک های معتبر و فود کورت چندین رستوران و کافه با ظرفیت ۸۳۰ نفر ، عنوان بزرگترین مرکز خرید آنتالیا را از آن خود کرد . ۱۵۰ فروشگاه این مجموعه با عرضه انواع مارک های معروف دنیا نظیرMassimo Dutti، GAP، Pull&Bear، KFC، Apple و ۳۰ رستوران کوچک و بزرگ آن، این مرکز خرید را به یکی از جاذبه های توریستی منطقه لارای آنتالیا تبدیل کرده است . تراسیتی بزرگترین و کاملترین مرکز خرید شهر آنتالیا است .

مرکز خرید ترا سیتی
مرکز خرید ترا سیتی

فروشگاه میکروس    Migros Shopping 

از مراکز خرید آنتالیا میتوان به میگروس اشاره کرد . میگروس یکی از فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سوئیسی است که در آنتالیا نیز شعبه دارد. میکروس بالغ بر ۴۷۰ فروشگاه در ترکیه دارد و مکانی برای برندهای بین المللی ، محصولات کامپیوتری ، عطر ، کفش ، البسه و بسیاری ازمحصولات دیگر می باشد.

 .
مرکز خرید میکروس
مرکز خرید میکروس