ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مراکز خرید آنتالیا

آنتالیا با سواحل زیبا و منظره های تاریخی خود یکی از شهرهای محبوب ترکیه در فصل تابستان برای گردشگران است. شاید هیچ وقت مراکز خرید آنتالیا به اندازه سواحل ماسه ای آن جذاب نبوده، اما خرید در آنتالیا نیز به اندازه شنا و حمام آفتاب جالب و به یادماندنی است. در این جا سعی شده مراکز خرید و بازارهای مناسب خرید سوغاتی در آنتالیا را معرفی کنیم. برای خرید  سوغاتی آماده اید؟

 

کالیچی (Kaleiçi)

یکی از بهترین مکانها برای دیدن بازار خرده فروشان در آنتالیا بخش قدیمی شهر یعنی کالیچی است. در این خیابان قدم بزنید، در کافه های عجیب و جذاب آن قهوه سفارش دهید. در نهایت در انتهای این خیابان سنگ فرش بعد از دیدن خانه های چوبی زیبا و عثمانی آن به مغازه های صنایع دستی خیابان ها سر بزنید. محصولاتی که در این مغازه ها می توانید پیدا کنید شامل سوغات محلی، جواهرات، لباس های ترکی، عتیقه جات و فرش است که در تمامی قسمت های بخش قدیمی شهر وجود دارند. همچنین می توانید به مراکز خرید  واقع در خیابان های Cumhuriyet، Güllük و آتاتورک نیز سر بزنید.


 

بازار چالیان (Çağlayan)

آنتالیا دارای بازارهای محلی بسیاری  در فضای باز (این بازارهای در ایران به بازارهای روز معروف هستند مانند جمعه بازار) است. یکی از بزرگترین بازارهای محلی در فضا باز مربوط به محله ی چالیان است. در این بازار شما می توانید میوه های تازه، سبزیجات، ماهی، آجیل، ادویه جات و انواع زیتون را خریداری کنید. این بازار بهترین مکان برای مشاهده مردم محلی است که برای خرید هفتگی خود به اینجا سر می زنند.


مارینا (Marina) کالیچی آنتالیا

اگر به دنبال خرید برندهای بین المللی در کنار برندهای محلی هستید یا به مرکز خردیدی به منظور تهیه ی تجهیزات ورزشی و بازی های آبی هستند به مارینا در بخش قدیمی آنتالیا سر بزنید. این مرکز خرید دارای چشم انداز دریا مدیترانه است. در یکی از کافه ها یا رستوران ها این مرکز خرید صندلی رزرو کنید و بعد از سفارش قهوه یا غذای خود، با تماشای دریا از زمان خود لذت ببرید.


مرکز خرید تراسیتی

اگر عاشق خرید کردن هستید باید بدانید که آنتالیا در این مورد شما را نامید می کند. اما چندین مرکز خرید مدرن در این شهر وجود دارد که تا حدودی نیاز به خرید شما را آرام می کند. مرکز خرید تراسیتی (TerraCity) بزرگترین مرکز خرید آنتالیا است که بیش از 150 فروشگاه و 30 رستوران دارد. در این مرکز خرید جدید که در سال 2011 افتتاح شده، مطمئن باشید هر آنچه نیاز دارید، در دسترس است و می توانید از خرید خود لذت ببرید. تراسیتی همچنین یک سوپرمارکت بسیار بزرگ دارد که پیشنهاد می کنیم حتما برای خرید مواد غذایی به آنجا  سر بزنید.


مرکز خرید میگروس (Migros)

مرکز خرید میگروس در ششم ژوئن 2001 افتتاح شد. این مرکز خرید باعث افزایش درآمد مردم محلی و افزایش گردشگرانی که عاشق خرید هستند، شد. مرکز خرید میگروس 130 فروشگاه دارد که تقریبا تمامی برندهای معروف بین المللی مانند Boyner، زارا، منگو، Lc Waikiki و غیره و همینطور انواع رستوران ها و فست فودها را در خود جای داده است. قیمت ها این مرکز خرید به نسبت مرکز خرید تراسیتی گران تر است اما قیمت ها کاملا معقول به نظر می رسند.