ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


آشپزخانه بلک سسم      Black Sesame Kitchen

این رستوران از بهترین رستوران های شهر پکن و جزو ۵ رستوران برتر این شهر است که تقریبا تمام گردشگرایی که به این شهر سفر کردن و از غذاهای این رستوران تست کردن رضایت کامل دارند و اون رو به بقیه هم پیشنهاد می دهند. تمام غذاهای این رستوران از بهترین مواد غذایی تهیه و به خوبی طبخ میشوند. طعم غذاهای این رستوران  خیلی خوب است و جالب اینجاست که منوی رستوران هم هر روز تغییر می کند و هر روز یک منو مخصوص به خود را دارد.


آشپزخانه بلک سسم
آشپزخانه بلک سسم

رستوران تی آر بی    TRB restaurant

 

یکی از بهترین رستوران های پکن، "رستوران تی آر بی" است که داخل  یک معبد قدیمی چینی قرار گرفته و دکور خیلی زیبایی دارد. این رستوران علاوه بر غذاهای بی نظیر سرویس دهی فوق العاده ای هم دارد.

رستوران تی آر بی
رستوران تی آر بی

رستوران کپیتال ام     Capital Mrestaurant  

 

اگه دوست دارید خوشمزه ترین غذای چینی رو امتحان کنید، به یکی از محبوب ­ ترین رستوران ­های پکن یعنی "کپیتال ام" سر بزنید. این رستوران زیبا با دکوراسیون مدرن و فضای باز فوق العاده اش، علاوه بر غذاهای سنتی، غذاهای یونانی، خاورمیانه­ ای و آسیایی هم سرو می­ کنه که می تونه هر فردی با هر ذائقه ای رو راضی نگه داره. البته خوبه که بدونین سطح قیمتاش بالاست.

 


رستوران کپیتال ام
رستوران کپیتال ام

رستوران دادونگ رست داگ     Dadong Roast Duck Nanxincang

اینجا یک رستوران مدرن و شیک چینی است که همونطور که از اسمش مشخص است در بریان کردن اردک تخصص دارد و یکی از بهترین رستوران های شهر به حساب می آید. اردک های این رستوارن آنقدر خوشمزه هستند که قطعا بعد از امتحان کردنشان، متوجه میشوید که یکی از بهترین کباب های اردک زندگیتان رو خورده اید.

رستوران دادونگ رست داگ
رستوران دادونگ رست داگ