ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران بالی های    restaurant  Bali Hai

 این رستوران در پنانگ به گونه ای طراحی شده است که چراغ های نئونی ملایم دکور کلبه مانند آن را از بین می برند، در این رستوران انواع موجودات خوراکی دریایی را درون آکواریومی در مقابلتان مشاهده می کنید که به این سو و آن سو می روند: از خرچنگ و صدف گرفته تا میگوهای غول پیکر و انواع ماهی های تازه. فقط کافیست از میان آنها غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا در زمانی که شما مشغول تماشای آکواریوم هستید آشپز رستوران غذای شما را آماده کند. غذاها در ظرف های گوناگونی به سبک آسیایی تزیین می شوند.

 

رستوران بالی های
رستوران بالی های

رستوران د ووک    restaurant  The Wok

این رستوران برترین و بهترین رستوران پنانگ است، سرو غذاهای خوشمزه و محلی در فضایی آرام از ویژگی های بارز این رستوران است. دکوراسیون چوبی این رستوران نیز بر جذابیت این رستوران می افزاید. غذاهایی که در این رستوران سرو میشود تپان یاکی،ناسی گرونگ ایام،ساتی،نودل سرخ شده می باشد.

رستوران د ووک
رستوران د ووک

رستوران نیونیا بابا Nyonya baba restaurant        

این رستوران بیشتر غذاهای چینی و مالایی سرو می کنند اما همین دلیل باعث شده تا گردشگران زیادی به این رستوران جذب شوند. در منوی این رستوران غذاهای دریایی و ماهی های تند زیاد وجود دارد.

 

رستوران نیونیا بابا
رستوران نیونیا بابا

رستوران مای گاردن پالاس   May Garden Palace Restaurant 

این باغ رستوران در قلب شهر پنانگ واقع شده است که غذاهای مالایی با کیفیت بالا سرو می کند ازجمله غذاهای معروف این رستوران سوپ مرغ سیاه ، شیردان خوک ، میگو بزرگ، صدف آبالون و ... می باشد که با مواد اولیه تازه و درجه یک برای مشتریا خود سرو می کند.  

 

رستوران مای گاردن پالاس
رستوران مای گاردن پالاس