ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران آلاین دوکس اوپلازا آتنه     Alain Ducasse au Plaza Athenee

دومین رستوران گرانقیمت در دنیا این رستوران فرانسوی است که نامی سخت و طولانی دارد. این رستوران سومین و جدیدترین شعبه از رستوران آلاین دوکاس است که در گراند هتل پاریس واقع شده است. این رستوران تنها گنجایش 50 مهمان را دارد و 55 نفر در آن مشغول به کار هستند. اشتهابرانگیزترین غذای منوی رستوران آلاین دوکاس «Volaille de bresse» نام دارد که محتوی گوشت مرغ بدون استخوان پرورش یافته در منطقه بورگاندی است. این رستوران یک ماه در تابستان و در ایام قبل از کریسمس تعطیل است.


women who cheat on relationships link cheat wifes
coupon code walgreens photo normankraft.net walgr
رستوران آلاین دوکس اوپلازا آتنه
رستوران آلاین دوکس اوپلازا آتنه

رستوران مزون بلانش  maison blanche 

رستوران Maison Blanche (به‌معنی خانه‌ی سفید) در منطقه‌ی هشتم پاریس و در طبقه‌ی بالای تئاتر شانزلیزه قرار دارد و از بالای 2 تراس خود چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای را از بخش غربی پاریس، برج ایفل و خیابان مونتنی به مهمانان خود عرضه می‌کند. در از نظر قیمت هم میانگین برای هر نفرحدوود 92 یورو است که چندان به نسبت دیگر رستوران‌های در این سطح بالا نیست. جگر چرب غاز آب‌پز، سوپ با فلفل نپالی، اردک برشته و بشقاب سبزیجات پخته وشاه‌ ماهی قرمز و ماهی‌مرکب بریانی، سس ریحان و سیر و دسر شامل آناناس شیرین‌شده با زنجبیل، بستنی پیناکولادا و سس انبه

رستوران مزون بلانش
رستوران مزون بلانش
رستوران لیسرlasserre   

این رستوران یک مکان استسنایی و معروف در پاریس است که نزدیک خیابان شانزه لیزه و منتنی قراردارد و خدمه آن بسیار مهمان نواز هستند و غذاهای فرانسوی با کیفیت عالی و موسیقی زنده پیانو در این رستوران شبی بیاد ماندنی را برای مهمانان خود فراهم می کند.و این رستوران جزو رستوران های 3 ستاره میشلینگ شناخته شده است.

women who cheat on relationships women who cheat on relationships cheat wifes
walgreens prescription transfer coupon link walgreens printable coupons
history of abortion in america online abortion how many abortions can you have
walgreens photo coupon 100 prints bristowsclipboard.com coupons for pharmacy
cipro pill viagra 100mg dapoxetine
رستوران لیسر
رستوران لیسر

رستوران گومارد Goumard

رستوران Goumardپاریس که یک رستوران با غذاهای دریایی است هر روز با صید تازه غذا طبخ می کند و شما می توانید با اطمینان خاطر از طعم غذاهایی دریایی چون خرچنگ میگو و صدف لذت ببرید.

 

رستوران گومارد
رستوران گومارد

رستوران هوکایدو  Hokkaido 

این رستوران در منطقه رستوران های ژاپنی واقع شده است که غذاهای ژاپنی بسیار خوشمزه همچون سوچی و سوشیمی دارد. این رستوران محلی آرام و ساکت است و قیمت غذاها تقریبا مناسب است و مردم در پیاده رو های این رستوران برای خوردن غذاهایش صف میکشند ولی سرعت سرویس دهی رستوران بالا بود و مردم زیاد معطل نمی شوند.

رستوران هوکایدو
رستوران هوکایدو