ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


 

رستوران موویدا نکس در     Restaurant MoVida Next Door

موویدا یکی از رستوران های خوب ملبورنِ است که غذاهای بین المللی و اسپانیاییِ فوق العاده خوب و با کیفیت سرو می کند. قیمت غذاها در این رستوران زیاد بالا نیست و شما می توانید با توجه به هزینه ای که پرداخت می کنید، غذای فوق العاده با طعمی فراموش نشدنی را میل کنید.

رستوران موویدا نکس در
رستوران موویدا نکس در

 

رستوران وو د مُونده         Vue de Monde Restaurant

در این رستوران غذاهای خاص و خوشمزه فرانسوی و استرالیایی سرو می شود که هم شکل زیبایی دارد و هم طعم بی نظیری دارد. قیمت ها بالاس ولی یه یکبار امتحانش کنین تا هم از فضای متفاوت و رویاییش لذت ببرین هم از غذایی که میل می کنین.

 

رستوران وو د مُونده
رستوران وو د مُونده
 

رستوران چین چین        Chin Chin Restaurant

چین چین یکی از بهترین رستوران های ملبورنِ که به خاطر سرو بهترین و باکیفیت ترین غذاهای آسیایی و تایلندی،بسیار معروف شده است  و توریست های زیادی را به سمت خودش کشانده است. قیمت غذاها تو این رستوران بالا می باشد ولی اگر دلتان می خواهد یک وعده خوشمزه میل کنید یکبار به این رستوران سر بزنید و از طعم فوق العاده غذاهای این رستوران  لذت ببرید. 


رستوران چین چین
رستوران چین چین

 

رستوران کومولوس       Cumulus Restaurant

رستوران کومولوس از آن رستوران های شلوغ و پرطرفدار شهر ملبورنِ است که غذاهای اروپایی بسیار خوشمزه ای دارد. غذاهای فوق العاده خوب و تازه با طعم های فراموش نشدنی و حرفه ای و قیمت های مناسب در این رستوران باعث شده همیشه این رستوران شلوغ و پر از مشتری و طرفداران زیادی باشد. البته خوب است بدانید که غذاهای استرالیایی لذیذی مثل کتلت، پاستا، میگو کبابی و ... هم در این رستوران به بهترین شکل ممکن سرو می کنند.

  رستوران کومولوس
رستوران کومولوس

 

رستوران ملبا          Melba Restaurant

در رستوران ملبا بهترین غذاهای ایتالیایی، ژاپنی، چینی، آسیایی و سوشی را می توانید نوش جان کنید و از مزه و طعم واقعی غذاها لذت ببرید.در این رستوران از مواد اولیه تازه و با کیفیت استفاده میشود. سطح قیمت در رستوران ملبا بالا است ولی مزه های سوشی اینجا بی نظیر و ارزش امتحان کردن را دارد.  

 
رستوران ملبا
رستوران ملبا