ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران اونکایزن      Unkaizen restaurt    

در این رستوران غذای های مالزیایی خوب و ارزان است؛ معروف‌ترین این غذاها چارکوای‌تو است که مخلوط نودل برنج است با میوه‌های دریا؛ لاکسا یا سوپ نودل و ناسی کاندار، که برنج با چند جور خورش کاری است و هر جای جزیره که باشید، پیدا می‌شود رستوران Unkaizen لنکاوی غذاهای سرآشپز زبردستی به نام Katsuji Takabayashi را سرو می کند. این آشپز چیره دست در رستوران های هتل های 5 ستاره دور دنیا تجربه های لذیذ خود در را در اختیار مشتریان قرار داده است. حتماً سوشی های این رستوران را تست کنید. شما می توانید در این رستوران غذای خود را بر روی میز در قسمت اروپایی، بر روی زمین در قسمت ژاپنی و یا در فضای باز با نسیم خنک دریا میل کنید. در این رستوران انواع غذاهای دریایی هم یافت می شود و به دلیل محدود بودن رستوران در شهر لنکاوی این رستوران سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.

.

رستوران اونکایزن
رستوران اونکایزن

رستوران نم  Nam restaurant 

رستوران نم لنکاوي از بهترین و معروف ترین رستوران های شهر است که در يک مزرعه قديمي نارگيل در کنار تالابي که پوشیده از گل های نيلوفر آبي است قرار دارد. سبک غذايي اين رستوران نونیا است. لیکسا سنتي اين رستوران که سوپي شامل ميگو، مرغ و نودل بوده و با استفاده از ادويه هاي با طعم نارگيل سرو میشود از غذاهاي پرطرفدار اين رستوران است. مشتریان براي تست کردن انواع غذاهاي اين رستوران از ظرف چشيدن نونیا استفاده می کنند. داخل اين ظرف بشقاب کوچک قرار داشته که شامل ماهي مخصوص، گوشت مزه دارشده با بادام زميني و … مي باشند.

 

رستوران نم
رستوران نم

رستوران گولای   Gulai restaurant

رستوران گولای یکی از بهترین رستوران های لنکاوی می باشد که غذاهای مالایی و هندی در این رستوران سرو می شود این رستوران توسط جنگل انبوه 10 میلیون ساله احاطه شده است و این رستوران به سبک خانه های روستایی چوبی ساخته شده است و با نقاشی های آبرنگی ، شمع، طاقچه وآلاچیقو پرده تور ارگانزا و مخته ها وتشک های دست باف تزئین شده است که زیبایی خاصی را به این رستوران بخشیده است .غذاهای این رستوران بسیار زبان زد است از جمله ماهی کبابی و میگو در برگ موز، گوشت گاو و مرغ با سس بادام زمینی و سالاد انبه مرغ میباشد.

 

 

رستوران گولای
رستوران گولای

رستوران پری ویلیجPrivilege Restaurant   

این رستوران در بندرگاه پارک کودک Pantai واقع شده است و منظره زیبایی از قایق های بادبانی را می توان در این رستوران مشاهده کرد. این رستوران مجهز به دکور زیبا و مبلمان مدرن و موسیقی جاز می باشد و نیز این رستوران غذاهای مالایی و هندی و نیوزلندی لذیذی از جمله بره و کاری سمبوسه سیب زمینی ، سینه اردک با پنج ادویه بوداده و کیک سفید تربچه و سبزی محلی وگوشت گوساله استرالیایی با برج و سس بادام زمینی و غذاهای خوشمزه دیگر را برای مشتریان خود سرو می کند.

رستوران پری ویلیچ
رستوران پری ویلیچ

رستوران فیش فرام لنکاوی    Langkawi Fish Farm Restaurant

رستوران فیش فرام قدیمی ترین رستوران دریایی لنکاوی است که در Kuah قرار دارد و ظرفیت 300 نفری دارد و یک فضای باز زیبا که با فانوس های دریایی تزئین شده است و نمای فوق العاده ای از دریای آندامان را برای مشتریان خود به نمایش می گذارد غذاهای معروف این رستوران میگو آخوندک، خرچنگ دریایی، صدف، ماهی مرکب می باشد . در این رستوران شما می توانید یک شب خاطر انگیز با عزیزان خود در این رستوران و کنار دریای آندامان تجربه کنید.

 

رستوران فیش فرام
رستوران فیش فرام