ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران 38    Thirty8 restaurant 

سالن ناهارخوری بی‌نظیر Thirty8 در طبقه‌ی ۳۸ هتل گرند حیاط کوالالامپور است. دری ‌8 جایگاه ویژه‌ای برای علاقه‌مندان و بازدید کنندگان دارد. منو‌‌ی این رستوران شامل غذا‌های بین المللی چینی، دریایی و سوشی ژاپنی و استیک و انواع غذاهای غربی است. این رستوران زیبا به وضوح یکی از بهترین رستوران‌های شهر است و نمای 360 درجه از شهر کوالالامپور را داراست که میهمانان میتوانند از نمای شهر لذت ببرند.همه چیز در منو‌ی این رستوران بسیار عالی و بی‌نقص است. پنجره‌های بزرگ‌تر و تمیز که حس میهمان نوازی را تداعی می‌کنند، منظره‌ای بسیار عالی رو به برج‌های دوقلوی پتروناس دارند.

رستوان 38
رستوان 38

رستوران ال سردو  El cerdo

وقتی هوس گوشت خوک می‌کنید رستوران ال‌ کردو غذایی را  آماده می‌کند که بسیار ترد و لذیذ است. این غذا همچنین به شکل تکه تکه و ساندویچی هم سرو می‌شود. گوشت خوک اصلی‌ترین غذای این رستوران است که بسیار مبتکرانه سرو می‌شود، مثلا ماکارونی با ژامبون سرخ شده یکی از این غذا‌هاست. از نظر دکور نیز فضایی پر زرق برق دارد که کمی هم حالت مضحک و خنده‌دار به خود گرفته است مثلا دستگیره درها طرح هایی از ترکیب مونالیزا و بچه خوک دارند.

 

رستوران ال سردو
رستوران ال سردو

رستوران بیژن   Bijan restaurant

یک رستوران مدرن است که در سپتامبر سال 2003 افتتاح گردید. در این رستوران غذاهای مالایی سنتی سرو می شود. این رستوران از مواد غذایی با کیفیت بالا استفاده می کند تا غذاهایی عالی به مشتریان خود ارائه بدهد. رستوران بیژن برنده بهترین رستوران مالایی در سال 2004 شناخته شده است.

 


 

رستوران بیژن
رستوران بیژن

رستوران نوبو  Nobu restaurant

نوبو یکی از بهترین رستوران‌هایی است که سوشی، سا شیمی و تمپورا را سرو می‌کند. نوبو یک رستوران چینی است که در سراسر جهان به خاطر غذا‌های منحصر به فرد که طعم غذاهای آسیا و آمریکای جنوبی را با هم آمیخته معروف است. اولین شعبه‌ی نوبو در جنوب شرق آسیا است. بیش از ۲۹ شعبه از آن در جهان وجود دارد و Nobu KL اولین شعبه جنوب آسیا است که یک طبقه پایین‌تر از مارینی در خیابان ۵۷ منارا پتروناس ۳ واقع شده است. Nobu KL منظره ۳۶۰ درجه از آسمان دارد که شامل برج‌های دوقلوی پتروناس هم می‌شود.


 


 

رستوران نوبو
رستوران نوبو