ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران  هاکاسان    Hakkasan restaurant

سوشی های این رستوران خیلی خوشمزه و کلی طرفدار دارد. غذاهای ژاپنی و چینی به بهترین شکل ممکن در این رستوران سرو میشود. پس اگر دلتان خواست که غذاهای چینی و یا ژاپنی  خیلی خوشمزه را تست کنید به این رستوران سری بزنید. قیمت غذاهای این رستوران بالا است ولی ارزش تست کردن غذاهای خوشمزه اش را دارد.

رستوران  هاکاسان
رستوران هاکاسان

رستوران دین تای فونگ      Din Tai Fung restaurant

این رستوران از رستوران های خوب شانگهای است که کنار غذاهای چینی، انواع سوپ و همین طور فست فود هم سرو می کند. یکی از خوبی هایی که این رستوان دارد این است که بی نهایت تمیزِ و به ذائقه ایرانی ها هم نزدیک است و در غذاهای خود از مواد تازه و با کیفیت استفاده می کند.

رستوران دین تای فونگ
رستوران دین تای فونگ

رستوران فلیر روفتاپ       Flair Rooftop

اگر دوست دارید کنار غذا خوردن خود از محیط هم لذت ببرید، اینجا بهترین پیشنهاد برای شما می باشد. تراس خیلی بزرگ با ویوو عالی از بهترین جای شانگهای واقعا لذت بخش است. قیمت غذاها در این رستوران کمی بالا است ولی ارزشش را دارد که یک بار امتحان کنید و هم از غذای خوشمزه و باکیفیت و هم از فضایی زیبا لذت ببرید.

رستوران فلیر روفتاپ
رستوران فلیر روفتاپ

رستوران مایا    Maya Restaurant

رستوران مایا بهترین غذاهای مکزیکی با مزه های عالی و طعم های به یاد ماندنی را طبخ می کند و شما میتوانید غذای مکزیکی با کیفیتی را در این رستوران میل کنید. قیمت ها در این رستوران بالامی باشد ولی برای تجربه، ارزشش پرداخت را دارد.

رستوران مایا
رستوران مایا