ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران باسیلیکو     basilico restaurant

 در این رستوران در سنگاپور واقع شده است که غذاهای لذیذ ایتالیایی را برای مشتریان خود سرو می کند. غذاهای این رستوران از مواد اولیه بسیار تازه و باکیفیت می باشد و با دکوری زیبا تزئین شده است. غذای معروف این رستوران گوشت گوساله با سس خامه  می بشد که بسیار نرم و خوشمزه و لذیذ است که شما می توانید این غذای خوش طعم را در رستوران باسلیکو میل نمایید.

رستوران باسیلیکو
رستوران باسیلیکو

رستوران اسکای آن 57     restaurant Sky on 57

این رستوران در طبقه 57 یک برج قرار دارد که نمای زیبایی از سنگاپور و خلیج را دارد که مشتریان علاوه بر غذا خوردن می توانند از نمای زیبای سنگاپور لذت ببرند در این رستوران غذاهای مالایی نیز سرو می شود و از مواد اولیه تازه و با کیفیت نیز استفاده می کنند و غذاهای لذیذی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

رستوران اسکای آن 57
رستوران اسکای آن 57

رستوران آندره   Restaurant ANDRE

این رستوران در سنگاپور واقع شده است که غذاهای مالایی خوش طعمی که توسط سر آشپز معروف آندره تهیه و با طراحی و دیزاین زیبا را با مواد اولیه تازه و با کیفیت سرو می کند که مسافران می توانند به این رستوران رفته و از غذاهای آن لذت ببرند .

 

 


 

رستوران آندره
رستوران آندره

رستوران بلو گینگر    Blue Ginger Restaurant

این رستوران در منطقه پر جنب و جوشی در سنگاپور قرار دارد که غذاهای لذیذ سنگاپوری را سرو می کند در این رستوران با دکوری ساده و فضایی آرامش بخش می توان از خوردن غذای خود لذت برد غذای معروف این رستوران ماهی پیچیده شده داخل برگ موز- میگو و گوشت خوک سرخ شده و سالاد اردک می باشد.

 


 

 


 

رستوران بلو گینگر
رستوران بلو گینگر

رستوران ایرانی شیراز   Shiraz irani Restaurant

 این رستوران یکی از رستوران هایی است که غذاهایش کاملا ایرانی است و می توانید با خیال راحت در آن جا سفارش غذا داشته باشید معماری این رستوران طوری است که احساس می کنید در ایران و یک رستوران در ایران در حال غذا خوردن هستید. انواع اشیایی که برای تزیین محل قرار داده اند فضا را زیبا تر کرده اند. روز و شب اغلب ایرانی های مقیم سنگاپور در این رستوران گرد هم جمع می شوند. محفظه ای شیشه ای که در آن طباخان کباب درست می کنند به مردم کمک می کند که کباب درست کردن را یاد بگیرند! انواع و اقسام غذاها و سوپ ها و پیش غذاهای ایرانی می توانید در این مکان صرف کنید.

 


 


 

 


 

رستوران ایرانی شیراز
رستوران ایرانی شیراز