ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران نپ سن پترزبورگ nep restaurant-canaret

رستوران نپ یکی از رستوران های معروف سن پترزبورگ است .در موقعیت مکانی در دسترس در مرکز شهر سن پترزبورگ و نزدیک به میدان کاخ این شهر . یکی از ویژگی هایی که این رستوران را معروف کرده است مینی موزیکال بودن ان است. منوی ان ارائه دهنده ی مجموعه ای از ماهی ها و گوشت ها میباشد . منوی از غذاهای روسی و محلی روسها که از دستورالعمل های خانگی دیرینه که با دقت از نسلی به نسل بعد منتقل شده.و همچنین دارای منویی اروپایی به همراه منوی غذاهای مدرن ایتالیایی میباشد. و منویی از انواع شراب های دنیا را دارد. رستوران نپ دارای فضایی گرم و دنج ,ارام و روشن و با وجود شمع های روشن در رستوران و همچنین گوش دادن به موسیقی غذای خود را میل کنید و لذت ببرید.دکوراسیون داخلی به سبک روسی است .پیش خدمتان بسیار مودب و دوستانه رفتار میکنند. یک خواننده با صدای عالی می خواند.

 

رستوران نپ
رستوران نپ

 رستوران پالرمو سن پیترزبورگ Stroganoff Steakhouse 

شما به دنبال رستورانی خوب با طعم غذای ایتالیایی در سن پترزبورگ هستید . مارستوران پالرمو سن پترزبورگ را به شما پیشنهاد میکنیم که یکی از معروف ترین رستوران های سن پترزبورگ است. که نزدیک خیابان اصلی در سن پترزبورگ است.پالرمو یک رستوران دنج با دکوراسیون به سبک ایتالیایی است. با نقاشی ابرنگ روی گچ دیوار های ان به شما منظره ای از سواحل ایتالیا را نشان میدهد . با نور ابی روشن در رستوران که به شما ارامش میدهد.موسیقی متن فیلم های کلاسیک نیز در این رستوران پخش میشود که شما را در یک تمرکز و ارامش ذهنی قرار میدهد .و یا گاهی اوقات یک خواننده می اید و فضا را شاد میکندپالرمو یک منو مدیترانه ای با سالاد سالم ومقدار زیادی از زیتون و گوشت بدون چربی به همراه منو غذاهای سنتی ایتالیایی ارائه میکند.خدمات عالیست پیشخدمتان مودب اند و خوب صحبت میکنند و مسلط به زبان انگلیسی هستند . قیمت غذاها نیز مناسب و کیفیت مواد عالی ست.                                                                           

رستوران پالرمو
رستوران پالرمو

Stroganoff Steakhouseرستوران استرگانوف استیک هاوس 

اگربه دنبال خوردن یک استیک خوب در یک وعده غذایی هستین باید به رستوران تجملی و زیبای بروید . که یکی از بهترین رستوران های سن پترزبورگ است. که در انجا بهترین غذاهای روسی نیز سرو میشود.همچنین این رستوران در مرکز شهر ودر نزدیکی کلیسای جامع سنت اسحاق قرار دارد .غذای اصلی این رستوران که همه را جذب میکند استیک است اما ران بوفالو و هر غذای دیگری که در منوی رستوران است ارزش امتحان کردن دارد.خشبختانه هیچ شکایتی در مورد کیفیت غذا وجود ندارد سوپ سنتی روسی و خاویار نیز علاوه بر استیک سرو میشود.بیش از حد شلوغ است موسیقی هم به صورت زنده در این رستوران پخش میشود. خدمات بسیار کارامد و گارسون ها سریع و با دقتند. از چرم عالی در دکوراسیون میز و صندلی ها استفاده شده است دکوراسیون زیبا و چشم اندازی دل انگیز انجا نظر شما را جلب میکند البته قابل مقایسه با غذاهای خوشمزه رستوران نیست. خانه استیک دارای بنای قدیمی محیطی سرد با سقف قوسی شکل آجری و سفید است ترکیب ساده ای از دیوار های سفید چرم تیره عکسهای سیاه و سفید و چند قرفه عتیقه زیبایی خاصی با ان بخشیده است.

رستوران استرگانوف
رستوران استرگانوف

رستوران تراپیست Trappist Restaurants

رستوران تراپیست سن پترزبورگ یکی از معروف ترین رستوران های سن پترزبورگ است که  دارای غذاهای بسیار عالی و خوش مزه هستند .شما میتوانید از میان غذاهای کلاسیک و سنتی بلژیکی انتخاب کنید. غذاها نیز کاملا خوشمزه هستند . از جمعه تا یکشنبه شما میتوانید صدف (Mussels) تازه سفارش دهید که مستقیما از دریای سفید برای شما ارسال میشود.

رستوران تراپیست
رستوران تراپیست

                                                                                            tsar restaurant رستوران تزار

رستوران تزار سن پترزبورگ یکی از معروف ترین و زیباترین رستوران های سن پترزبورگ میباشد. با سبک سنتی روسی نقاشی های رنگ روغن قدیمی از اشراف دیوارهایش را پوشانده که برای بزرگداشت رومانوف های مختلف به نظر میرسد.زمانی که وارد این رستوران میشوید خود را مانند اشراف روسیه تصور میکنید. این رستوران بزرگ و شلوغ برای امتحان غذاهای سنتی روسی بسیار عالیست.و تجربه خوردن غذای سلطنتی را برای مهمانان ایجاد میکند. منو شامل غذاهای گسترده ی روسی است که در ظروف مسی سرو میشود مانند:سوپ گوشت ,استروگانوف,دسر ناپلئون. محیط زیبا ,موسیقی خوب,غذای خوشمزه روسی پیشخدمتان مسلط به زبان انگلیسی,وای فای رایگان, و در مرکز شهرسن پترزبوگ واقع است.                                                                               

 

 

رستوران تزار
رستوران تزار