ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران آبروزی   Abruzzi

رستوران Abruzzi رم ؛ رستورانی که نامش را از منطقه ای که در آن واقع شده ( در شرق رم ) گرفته است. غذاهای خوب و قیمت های منطقی این رستوران باعث شده تا یکی از مکان های محبوب دانشجویان و دانش آموزان گردد. سرآشپز Abruzzi مجموعه دلچسبی از پیش غذاها تدارک دیده است. منوی اصلی این رستوران، از ریسوتو دریایی تا کتلت های ترد گوشت گوساله، همگی برگرفته از غذاهای کلاسیک ایتالیایی است. هیچ یک از ساکنان ایتالیا نمی توانند به خوبی رمی ها گوشت بره را کباب کنند! هزینه غذای اصلی بین 5/7 تا 15 یورو است.

رستوران آبروزی
رستوران آبروزی

رستوران دابافتو   Da baffetto

رستوران Da baffetto  رم در پایین خیابانی سنگفرش شده، نزدیک میدان Navona قرار دارد. Da baffetto  محبوب ترین پیتزا فروشی رم است و تابستان ها یکی از مکان های مناسب برای غذا خوردن در کنار خیابان می باشد. البته به دلیل محبوبیتی که در میان مردم دارد، همیشه بسیار شلوغ است.شعبه دوم این رستوران در میدان del Teatro di Pompeo واقع شده که علاوه بر پیتزا، پاستا هم سرو می کند و برخلاف شعبه اصلی اغلب خیلی شلوغ نیست.گردشگران  رم که علاقه مند به پیتزا هستند این رستوران را از دست ندهند .

 

 

رستوران دابافتو
رستوران دابافتو

رستوران ترام ترام  Tram tram

رستوران Tram Tram رم ، علت انتخاب این اسم برای رستوران، نزدیکی به پیست tram بوده است، البته به نوعی توصیف کننده فضای این رستوران نیز هست ” باریک باریک” . در منوی این رستوران بیشتر غذاهای دریایی و سبزیجات مشاهده می شود. گردشگران تور رم که به پاستا علاقه دارند، orecchiette ( نوعی پاستا خانگی) که با صدف و بروکلی سرو می شود را امتحان کنند. گوشت نیز به سبک سنتی رومی ها طبخ می گردد

رستوران ترام ترام
رستوران ترام ترام

رستوران اوستریا دل این جنجنو   Osteria dell ingegno 

رستوران Osteria dell’Ingegno رم با طراحی داخلی شاد و مدرن، مکانی ایده آل برای صرف غذا در میدانی باستانی در مرکز شهر رم است. منو این رستوران ساده ولی مبتکرانه بوده و شامل غذاهای شگفت انگیزی نظیرtagliata  گوشت مزه دار شده همراه با  tortino سیب زمینی، سینه اردک با سس میوه های فصلی و سالاد panzanella می شود. گردشگران رم در ماه های آوریل تا اکتبر شما می توانید از میزهایی که در فضای باز چیده شده استفاده کنید.

 

رستوران اوستریا دل این جنجنو
رستوران اوستریا دل این جنجنو

رستوران آلبرتو سی آرلا  Alberto ciarla

رستوران Alberto Ciarla رم در ساختمانی که در سال1890 ساخته شده، در گوشه ای مخفی از میدانی با شکوه واقع شده است. Ciarla  یکی از بهترین و گران ترین رستوران ها در محلهTrastevere می باشد. در این رستوران به گرمی از شما پذیرایی شده. منوی این رستوران زیرکانه از غذاهای دریایی رم باستان اقتباس شده. غذاهای پر طرفدار این رستوران، ماهی با سس پرتقال و اسپاگتی با صدف هستند.گردشگران رم  که علاقه مند به غذاهای دریایی هستند می توانند برای صرف غذا به این رستوران مراجعه کنند                  

 

رستوران آلبرتو سی آرلا
رستوران آلبرتو سی آرلا