ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران تامرا   Tamra Restaurant 

بهترین غذاهای آسیای دور در این رستوران سرو میشود که واقعا بی نظیرهستند. از غذاهای ژاپنی و چینی گرفته تا آسیایی و تایلندی،غذاهای هندی اینجارو فراموش نکنید. سوشی های خوبی هم داره که از نظر خیلی از توریست ها بهترین سوشی دهلی اینجاست.

رستوران تامرا
رستوران تامرا

رستوران بخارا    Bukhara Restaurant          

دردهلی از هر کسی بپرسید که بهترین غذا ها را در کجا می توان سرو کرد پاسخی غیر از بخارا نخواهید شنید غذا ها در این رستوران در فر خاک رس و یا تنور به سبک سنتی منطقه مرزی شمال غربی هند پخته می شود این سبک از آشپزی نیاز به تخصص زیادی دارد. بهترین کباب ها در دهلی در بخارا یافت می شود اما مرغ خوابانده در کرم پنیر، سرکه و گشنیز استثنایی می باشد.

رستوران بخارا
رستوران بخارا

رستوران ایندین اکسنت   Indian Accent Restaurant  

ایندین اکسنت از بهترین رستوران های هند به شمار می آید و در چند سال اخیر در بین 50 رستوران برتر آسیا قرار گرفته است این رستوران در هتل بوتیک مانور واقع شده و سر آشپز آن با راه های جدید و غیر منتظره انواع غذا های محلی را با غذا های بین المللی معاصر ترکیب می کند. در این ناهار خوری لوکس سرو غذا در فضای باز بسیار دلنشین است.

رستوران ایندین اکسنت
رستوران ایندین اکسنت

رستوران وارکیوVarq Restaurant    

این رستوران به ارائه غذا های سنتی هند با روش های نوآورانه و مواد ارگانیک و ادویه ها شناخته شده می باشد این رستوران که در هتل لوکس تاج محل واقع شده غذا های مدرن برجسته را با مواد محلی با کیفیت  و مواد تازه فصلی طبخ می کند و در منوی آن گزینه های متعددی برای گیاه خواران گنجانده شده است.

رستوران وارکیو
رستوران وارکیو

رستوران دام پوختDum Pukht   

این رستوران انواع غذا های هندی را در یک فضای شاهانه ارائه می دهد و از بهترین و زیبا ترین رستوران ها در هند می باشد. دام پخت که در هتل آی تی سی موریا واقع شده انواع کباب ها و بریانی را در اتاق ناهار خوری آبی نقره ای با لوستر های کریستالی سرو می کند. پخت و پز در این رستوران از آشپزخانه مغول سلطنتی هند الهام گرفته است.

رستوران دام پوخت
رستوران دام پوخت