ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران سینامون    Cinnamon Restaurant

اگه طرفدار غذاهای خیلی تند هستید و دوست دارید در سفر به جیپور، خوشمزه ترین غذای هندی رو نوش جان کنید، سری به "رستوران سینامون" بزنید و علاوه بر دکوراسیون زیبای این رستوران از غذاهای خوشمزه اش لذت ببرید.

رستوران سینامون
رستوران سینامون

رستوران پشاواری   Peshawari Restaurant

غذاهای این رستوران آنقدر خوشمزه و لذیذ است که در دهان آب می شود این تعریفی است که مشتریان از این رستوران می کنند. دراین رستوران زیبا و شیک که در هتل ITC قرار دارد، علاوه بر لذت بردن از فضا، غذاهای هندی خوشمزه ای رو تست خواهید کرد که اگه غذاهای تند دوست داشته باشید، حتما باز هم به این رستوران خواهید رفت.

رستوران پشاوری
رستوران پشاوری

رستوران فورستا      The Forresta Restaurant

یک رستوران فوق العاده وسط جنگل با سرو انواع غذاهای هندی، آسیایی، چینی، ایتالیایی، باربیکیو و بین المللی می باشد. اگه دلتان یه شام رمانتیک تو فضایی خاص و منحصر به فرد میخواهد، فورستا می تواند یک پیشنهاد عالی باشد و یک شب فراموش نشدنی برایتان فراهم کند. هم غذاها عالی و با کیفیت و از همه مهم تر خوشمزه هستند هم فضا زیبا و دلنشین دارد.

 

رستوران فورستا
رستوران فورستا

رستوران کوپر چیمنی       Copper Chimney Restaurant

رستوران کوپر چیمنی منوی فوق العاده از غذاهای هندی و آسیایی و همین طور منوی متفاوت برای گیاه خواران را داراست که طعم بسیارعالی و خوشمزه ای دارند. کنار غذاهای خوش طعم و با کیفیت، کوکتل های خوبی هم سرو می کنند  که مزه های متفاوتی دارد که پیشنهاد میکنم یک بار امتحان کنید.


 

رستوران کوپر چیمنی
رستوران کوپر چیمنی