ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران فیروزه   Firuze restaurant

این رستوران به سبک سنتی و رنگ های روشن و رنگارنگ ساخته شده است و غذا های خوشمزه ملی آذربایجان را سرو می کند و در قلب باکو قرار دارد. این رستوان غذاهای عالی با کیفیت بالا و مواد اولیه تازه و سالم به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

رستوران فیروزه
رستوران فیروزه

رستوران پاچنار    restaurant Chinar

این رستوان نقطه عطف و محل ملاقات معروفی در باکو است و این رستوران جزو بهترین ها در جهان است. در این رستوران غذاهای سنتی باکو سرو می شود و یک مکان با شکوه معماری معاصر است که در تراس آن درختان چنار زیبایی وجود دارد که به همین علت پاچنار نام گذاری شده است و در کناراین رستوان مجسمه معروف قهرمان آذری بهرام گور نصب شده است.

رستوران پاچنار
رستوران پاچنار

رستوران ایتالیایی اسکالینی       Scalini restaurant  

این رستوان قدیمی ترین رستوران ایتالیایی در باکو است که غذاهای اصیل ایتالیایی را سرو می کند. این رستوران غذاهایی با کیفیت عالی و مواد اولیه تازه و سالم به مشتریان خود ارائه می دهد. این رستوران به شیوه ای بسیار ساده ایتالیایی است با فضای گرم و نرم و خدمات حرفه ای به مشتریان خود اجازه می دهد که تجربه یک غذای لذیذ ایتالیایی را داشته باشند.

رستوران اسکالینی
رستوران اسکالینی

                                                                                                                                             korchma رستوران کورچما

این رستوران یک رستوران اوکراینی است که در فضایی پر از آرامش و سبک سنتی اوکراینی تزئین شده است و برای مشتریان خود موسیقی سنتی اوکراینی پخش می کند که فضای زندگی اوکراینی را برای مشتریان خود به نمایش بگذارد. این رستوران بهترین غذاهای سنتی اوکراین را سرو می کند که می توان در این رستوران شبی فراموش نشدنی را تجربه کرد.

رستوران کورچما
رستوران کورچما