ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


 رستوران لاسارت    lasart

یکی از بهترین رستورانای شهر بارسلونا است که داخل این رستوران غذاهای اسپانیایی سرو می شود در این رستوران قیمت غذا ها کمی بالاست .رستوران لاسارت تزئین و دکوراسیون بسیار زیبا یی دارد و کیفیت غذای آن بسیار بالا و تازه است این رستوران غذا و دسر بسیار عالی اسپانیایی را برای مشتریان خود صرف میکند.

رستوران لاسارت
رستوران لاسارت

رستوران مومنت    moments

این رستوران دارای دو ستاره میچلین می باشد و در حال حاضر غذاهای عالی که بر گرفته شده از آشپزی کاتالان را با ایده های خلاقانه و مواد غذایی تازه و سالم به مشتریان خود عرضه می کند. این رستوران با تزئین رنگ طلایی و کهربا و تزئین های منحصر به فد دیگر حس آرامش بخش و فضایی جادویی را برای لذت بردن از غذا برای مشتریان خود فراهم می سازد.

 

رستوران مومنت
رستوران مومنت

رستوران کن گراسیا    Can gracia

این رستوران پرشور برای مدت طولانی در گارسیا بی سر و صدا و خلوت بود ولی در سال های اخیر با وجود آشپزپل تریسی حال و هوای دیگری به خود گرفت و با غذاهای تازه و طعم های عالی مدیترانه ای و با ترکیب طعم و مزه های غذاهای کشورهای مختلف بهترین طعم را برای یک غذای عالی فراهم می کند و مشتریان از خوردن غذاهای این رستوران لذت می برند وبه همین علت این رستوران در سال های اخیر بسیار شلوغ ومعروف شده است.

رستوران کن گارسیا
رستوران کن گارسیا

رستوران مونتیل  Restaurant Montiel 

رستوران مونتیل از رستورانای معروف شهر بارسلونا است که داخل این رستوران غذاهای مدیترانه ای و اسپانیایی سرو می شودو علاوه بر طعم و کیفیت غذاهای خیلی خوب این رستوران ، سرویس دهی بسیار عالی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

رستوران مونتیل
رستوران مونتیل