ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران خندلا     Khandelaa restaurant

رستوران خندلا که در منطقه ی  Sadar Bazaar قرار دارد دارای منویی شامل انواع غذاهای هندی می باشد که سازگار با مزاج آنهایی است که به غذاهای تند و پر ادویه علاقه مند هستند . البته به غیر از غذاهای هندی این رستوران انواع غذاهای چینی ، اسپانیایی و ایتالیایی را ارائه می دهد.رستوران خندلا غذاهای ویژه ای برای کسانی که علاقه مند به سبزیجات هستند نیز دارد.اگر در سفر با تور آگرا به دنبال محیطی توام با آرامش هستید به  این رستوران خانوادگی رفته و غذای مورد علاقه ی خود را میل کنید

رستوران خندلا
رستوران خندلا

رستوران پینچ آف اسپایس     restaurant  Pinch of spice   

رستوران پینچ آف اسپایس هم دارای انواع غذاهای خوش طعم و عطر هندی می باشد که در منطقه ی Wazirpura Road واقع شده است.رستوران پینچ آف اسپایس دارای 3 شعبه دو تا در آگرا و یکی در دهلی می باشد. این رستوران شیک  دارای فضایی منحصر به فرد و نورپردازی فوق العاده ای است..اگر در تور آگرا به دنبال رستورانی با محیطی آرام ، دکوراسیونی زیبا ، غذاهای خوش طعم با دیزاینی عالی هستید بهترین گزینه رستوران pinch of spice است.


رستورانپینچ آف اسپایس
رستورانپینچ آف اسپایس

رستوران تراس گریل     restaurant  Terrace Grill 

رستوران تراس گریل یه رستوران روباز با نمایی خیلی خوب می باشد که در شهر آگرا واقع شده است .در این رستوران  غذاهای چینی، هندی، یونانی، گریل و بین المللی با مواد اولیه تازه و با کیفیت سرو میشود که مشتریان می توانند از غذاهای لذیذ این رستوران لذت ببرند.


رستوران تراس گریل
رستوران تراس گریل

 رستوران اصفهان restaurant     Esphahan

یک رستوران شیک، در شهر آگرا است که در این رستوران غذاهای هندی و بین المللی سرو می شود. غذاهای این رستوران عالی بوده و خدمات و سرویس دهی که در اختیار مشتریان خود میگذارد بسیار خوب است و در این مشتریان میتوانند همزمان با خوردن غذای لذیذ از موسیقی زنده ای که در این رستوران اجرا می شود بهرمند شوند. این رستوران مناسب قرار های گروهی نیز می باشد.


رستوران اصفهان
رستوران اصفهان