ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران سراسر فاین داینینگ      Restaurant Seraser Fine Dining

رستوران سراسر فاین داینینگ در قسمت تاریخی آنتالیا در خانه ای ۳۰۰ ساله قرار گرفته و یکی از بهترین رستوران های شهر و دارنده گواهی برتری Trip Advisor سال ۲۰۱۳ می باشد. این رستوران آنتالیا پر از مجسمه های دکوری ، لوازم دست ساز  و تزئینات شیک است و از مهمانان با صدای دانشین پیانو و باغ های مدیترانه ای پذیرایی میکند. منوی این رستوران دارای غذاهای بین المللی و ترکیه ای می باشد و شما میتوانید طعم پاستای خانگی ، استیک های فیله با سس پنیر چرب، ماهی دلمه شده در برگ مو و دسرهای خوشمزه را در رستوران سراسر فاین داینینگ تجربه کنید.

رستوران سراسر فاین داینینگ
رستوران سراسر فاین داینینگ

رستوران و کافه بیگ شفز      Big Chefs Café and Restaurant

بیگ شفز از معروف ترین رستورانهای ترکیه است که ۱۸ شعبه در شش شهر مختلف از جمله آنتالیا دارد . اولین شعبه در سال ۲۰۰۷ در آنکارا تاسیس شد و از آن زمان به یکی از رستوران های محبوب برای افراد محلی و گردشگرانی که از ترکیه بازدید میکنند، بحساب می آید. منوی Big Chefs منویی متنوع از غذاهای ترک و بین المللی است و واسه صرف میان وعده ، غذاهای خوشمزه و محلی و صبحانه های بوفه ای بهترین گذینه می باشد.

رستوران بیگ شفز
رستوران بیگ شفز

رستوران کافه‌ کاستل     Castle Café Restaurant

در رستوران کافه‌ کاستل نمایی زیبا از خلیج آنتالیا پیش روی شما است و در حین صرف غذایتان میتوانید از تماشای این منظره زیبا لذت برید. این رستوران در بالای تخته سنگی رو به دریا بنا شده و مکانی مناسب برای روزهای گرم تابستان محسوب میشود. منوی رستوران کافه کاستل شامل غذاهای مدیترانه ای با پاستاهای متنوع و اسنک های کوچک می باشد .

رستوران کاستل
رستوران کاستل