ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


رستوران لیتوس    lithos restaurant

این رستوران در آتیکا واقع شده که ذاهای لذیذ یونانی در این رستوران صرف می شود و میز در فضای باز دارد که شما می توانید شام خود را در فضای باز میل کنید و از اینترنت رایگان رستوران استفاده نمایید.

 

رستوران لیتوس
رستوران لیتوس

رستوران اسپوندی   spondi

این رستوران دارای دوحیاط لذت بخش و دو سالن ناهار خوری به همان اندازه لذت بخش و خدمه ای صمیمی و ارائه غذاهای مدرن فرانسوی و ایتالیایی با مواد اولیه با کیفیت بالا را به مشتریان خود عرضه می کند.

 

رستوران اسپوندی
رستوران اسپوندی

رستوران فانکی گورمت  Funky gourmet 

رستوران فانکی گورمت دارای 2 ستاره میچلین می باشد. این رستوران با محیطی گرم و آرامش بخش با غذاهای محلی یونانی در یک ساختمان کلاسیک در قلب آتن واقع شده است و ظرفیت 30 نفر مهمان را دارد و این رستوران قهوه قرمز با طعم فوق العاده ای را داراست که توصیه میکنیم حتما امتحان کنید.

رستوران فانکی گورمت
رستوران فانکی گورمت

رستوران دینر ایند اسکای    Dinner in the sky

رستوران رستوران شام د آسمان یک پیشنهاد فوق العاده و منحصر به فرد در قلب آتن است. این رستوران یک مستطیل با 22 صندلی است که در آسمان در بلندی 50 متری از سطح زمین همراه با سر آشپز با  تجربه به مشتریان خود سرویس می دهد که میمانان این رستوران میتوانند علاوه بر لذت بردن از غذای لذیذ یونانی از منظره زیبای شهر آتن ودریا و کوه های اطراف شهر آتن هم می توانند لذت ببرند

رستوران دینر ایند اسکای
رستوران دینر ایند اسکای