ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


برج ایفل    Eiffel tower

برج مشبک های فرفوژه است که 324 متر ارتفاع دارد و 81 طبقه می باشدو دومین ساختمان در پاریس شناخته شده است. پایه های برج به شکل مربع و 125 متر طول در هر طرف برج وجود دارد این دارای سه سطح می باشد که سطح اول و دوم دارای رستوران ها و سطح سوم که بالاترین سطح است برای بازدید از شهر پاریس می باشد که می توان برای بازدید از برج بلیط تهیه کرد.

 

برج ایفل
برج ایفل

کاخ ورسای  Versailles palace

کاخ ورسای یک قلعه سلطنتی است که در محله ثروتمندان پاریس در 20 کیلومتری جنوب غربی مرکز پاریس قراردارد. کاخ ورسای تنها به عنوان یک ساختمان تاریخی ولی نمادنظام سلطنت مطلق از کهن است. در قدیم به عنوان شکارگاه معمولی ساخته شده بود ولی در نهایت به معروف ترین کاخ جهان و مدلی برای همه قصرهای بعدی اروپا تبدیل گردید.

کاخ ورسای
کاخ ورسای

 خیابان شانزه لیزه Champs elysees

خیابان شانزه لیزه 1.9 کیلومتر طول و 70 متر عرض دارد و بین میدان کنکورد و شارل دوگل است .در این خیابان کافه و مغازه های لوکس شناخته شده و برای رژه نظامی و جشن ها نیز از این خیابان استفاده می شود.

شانزه لیزه
شانزه لیزه

 کلیسای نوتردام Noterdame cathedral 

کلیسای نوتردام یک کلیسای جامع کاتولیک قرون وسطایی در سبک گوتیک ساخته و ازسال 1163 به مدت دو دهه به طول انجامید که یکی از بهترین نمونه های معماری فرانسه ویکی از بزرگترین و شناخته ترین کلیسای جهان است. در کلیسای نوتردام در محفظه عتیقه ای آثار مهم کاتولیک که شامل تاج ادعا از خار، یک قطعه از صلیب واقعی، یکی از میخ های مقدس نگهداری می شود.

 

کلیسای جامع نوتردام
کلیسای جامع نوتردام

Sacre Coeur   کلیسای قلب مقدس 

کلیسای قلب مقدس یک کلیسای کاتولیک روم وکلیسایی کوچک است که در بالاترین نقطه شهر واقع شده است که چشم اندازی فوق العاده دارد. این بنای تاریخی در سال 1871 برای شکست فرانسه و پرورش سوسیالیستی کمون پاریس ساخته و مهمترین دستاورد ونماد محبوب ودوست داشتنی و دلسوز از عیسی مسیح بوده است از بالای برج شمالی این کلیسا شما می توانید نمایی عالی از شهر را مشاهده کنید.

کلیسای قلب مقدس
کلیسای قلب مقدس

موزه لوور Louvre museum

موزه لوور بزرگترین موزه در جهان ویک بنای تاریخی در پاریس می باشد که در کنار رود سن واقع شده است موزه لوور دومین مقام پر بازدیدترین موزه جهان بعد از کاخ موزه چین را دارد. این موزه در کاخ لوور قرار دارد که در اصل به عنوان یک قلعه در اواخر قرن 12 تحت فیلیپدوم ساخته شده بود که بقایای قلعه در زیرزمین موزه قابل مشاهده است. در موزه لوور آثار باستانی یونانی، اتروسک وروم، هنر اسلامی ، مجسمه سازی ، هنرهای تزئینی و نقاشی نیز نگهداری می شود.

 

 

موزه لوور
موزه لوور

هرم لوورLouvre pyramid 

هرم لوور یک سازه بزگ از فلز و شیشه است که در ورودی اصلی موزه لوور بنا شده است که توسط معمارآمریکایی چینی ساخته شده است که تضاد خوبی با موزه تاریخی لوور ایجاد کرده است.

هرم لوور
هرم لوور